Захисникам – шана та вдячність

У переддень Дня Збройних Сил України у Новокаховському електротехнічному ліцеї радо вітали наших захисників – як нинішніх, так і майбутніх.

Атмосфера заходу була не такою як зазвичай, адже у цей складний період для нашої країни ми щодня чуємо й говоримо про наших героїв, які ризикують своїм життям заради нас. Серед них і випускник ліцею Євгеній, який прийшов сьогодні привітати майбутніх захисників. Цей юнак не був багатослівним, сказав одне: «Не дай вам Боже пережити те, що переживаємо ми…». Красномовними були його очі – очі мужнього героя та патріота.

З вітальними словами звернулися директор ліцею Олександра Карпенкова, міський голова Володимир Коваленко, керуючий справами виконкому Василь Акуленко та інші гості. Усі присутні вшанували хвилиною мовчання наших загиблих героїв. «Знаю, що таке військова служба, фізична підготовка, повага до армії, – відзначив мер. – На жаль, ми дуже довго йшли до того, щоб зрозуміти, що без армії неможливо займати певний статус серед країн у світі. Це свято дає можливість кожному зрозуміти, яка його особиста участь у долі армії, долі країни в цілому. У цьому закладі давним-давно чільне місце у виховній роботі посідає військово-патріотична. Це заслуга всього колективу. І ми бачимо, що із цих стін виходять справжні патріоти».OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAА далі під керівництвом викладача Олександра Дуденка вихованці навчального закладу, розділившись на дві команди і долаючи різні естафети, демонстрували присутнім свою спритність, фізичну підготовку, кмітливість та винахідливість. А оцінювали їх вміння – справжні професіонали в. о. комісара Нової Каховки, майор Олексій Глушак, командир військової частини А-1836, підполковник Олександр Буглов, заступник командира, майор Дмитро Сілка, отаман Каховського куреня Олександр Кабаченко, заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії Василь Царіков. Крім того до складу журі увійшли голова громадської ради Лариса Житченко та її заступник Віталій Задирко, які зараз проводять моніторинг патріотично-виховної роботи у внз І-ІІ рівнів акредитації. За підсумками першість здобула команда 201 групи електрогазозварювальників. Та насправді, як і ведеться – перемогли дружба та єднання!OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Наталія Левченко