Захисникам Вітчизни слава і повага

З нагоди Дня Збройних сил України та з метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників Вітчизни, 4 грудня в Новокаховському техніко-економічному ліцеї відбулася зустріч учнів з воїнами різних поколінь.

До ліцею завітали представники громадської організації «Біла стріла» – учасники бойових дій в зоні АТО, а також воїни-інтернаціоналісти, представники Союзу ветеранів Афганістану «Пам’ять» – Марков Дмитро, Лебедєв Віктор, Кондрацький Леонід, Нечоса Михайло та Плахотнюк Олександр.

Воїни розповіли, що сьогодні багато патріотів нашої держави воюють в зоні АТО, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. З власного досвіду поділилися зворушливими історіями та спогадами, а потім продемонстрували ліцеїстам артефакти військової зброї, які залишили для ліцейського музею бойової слави, як експонати. Сучасна молодь не лише знає свою історію, а сьогодні вона творить її. Частина запрошених  гостів  не на багато старші за учнів, а вже встигли побувати на війні. Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі патріоти України.

Зустріч була теплою та зворушливою. Наприкінці учні закладу передали воїнам-волонтерам зібрану допомогу для воїнів АТО (продукти харчування, засоби гігієни).

Адміністрація закладу, від імені педагогів та учнів висловила глибоку вдячність та повагу бійцям за їхню мужність, за силу волі і витривалість.