Заходи правового виховання в яслах-садку “Дюймовочка” Нової Каховки

7 грудня 2018 року в рамках тижня Правового виховання в ЗДО я/с №1 «Дюймовочка» ( завідувач І.Л.Матвієнко ) відбулася музична розвага «Права й обов’язки ти знай, їх шануй і захищай».

Педагогічний колектив у складі вихователя-методиста О.В.Стуканової, музичного керівника К.М.Яржемської, вихователів старшої групи №10 «Веселі дзвіночки» І.В.Іхно, І.В.Цуркан  поставили перед собою мету – виростити компетентну особистість, здатну самостійно приймати рішення, визнавати помилки, відстоювати гідність, реалізовувати природні можливості, знати обов’язки та захищати свої права.

Тиждень правового виховання в закладі проводився із залученням дітей до різних форм роботи: бесіди, ігрова та театралізована діяльність, читання художніх творів, моделювання ситуацій та їх розв’язання. В усіх вікових групах були проведені підсумкові тематичні заняття з основ правового виховання дітей.

Здійснювалася просвітницька робота і з батьками вихованців через групове та індивідуальне консультування, інформаційні стенди та залучення родин до заходів в ЗДО.

Зазначимо, дошкільний заклад забезпечує формування громадянської особистості своїх вихованців, що поєднує в собі розвинену моральну і правову культуру. В результаті такої кропіткої та вкрай важливої роботи дорослі і діти усвідомлюють, що кожна людина має право на життя, охорону здоров’я, рівність з іншими людьми, честь і гідність.