Захоплююча мандрівка учнів Нової Каховки до зоопарку

Нещодавно учні 3-Б класу ЗОШ №10 Новокаховської міської ради  (кл .кер. Н. Шальнова) відвідали Миколаївський зоопарк, який вважається одним із найкращих зоопарків у Європі.

Свою історію Миколаївський зоопарк веде з 1901 року. З того часу зоопарк тільки розширювався. На сьогодні в ньому нараховують понад 377 видів тварин. Також тут є понад 80 видів тварин, які занесені до Червоної Книги і понад 50 видів тварин, які не побачиш більше ніде на Україні.

-На сьогодні площа, яку займає зоопарк становить  близько 23 га. Перед входом  є велика скульптура “Мауглі та Багіра”, яка являється емблемою установи. Зайшовши на територію зоопарку, складається враження, ніби потрапляєш у інший світ, – діляться враженнями учасники поїздки.

Перше, що кидається у очі — те, що навкола багато дерев, через що гуляти зоопарком влітку дуже комфортно. На те, щоб побачити всіх тварин, які є зоопарку  знадобилося декілька годин. Гуляти у Миколаївському зоопарку дуже зручно. Адміністрація робить все, щоб відвідувачам було затишно і комфортно. Встановлено багато стовбів із вказівниками, а також багато тематичних лавок, в залежності від того у якій секції парку ви перебуваєте. Але окрім великого різноманіття тварин Миколаївський зоопарк вирізняється і величезною кількість різних видів рослин. Їх налічується понад 400 видів і також можна зустріти рідкісні види. По всій території зоопарку зроблено чимало фонтанчиків і невеличких озерець, у яких плаває риба.

Миколаївський зоопарк працює щодня. Тому відвідати його можна у будь-який зручний час. Дітям та батькам дуже сподобалася екскурсія. Вони надовго запам’ятають побачене.