Захоплюючий молодіжний квест на міському пляжі Нової Каховки

Вчорашній день для студентської молоді Нової Каховки був особливим. Активним, яскравим, святковим, і дуже насиченим. Чому? Тому що на міському пляжі відбувся молодіжний квест, присвячений одному з найулюбленіших свят сучасного покоління – Дню молоді.

Цьогоріч організатори – відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту – вирішили здивувати  своїх юних друзів і помічників. І їм це вдалося. Адже на  активних й непосидючих студентів чекало не традиційне свято чи дискотека, а насичений і цікавий день на  лоні природи, що об’єднав усіх і подарував незабутні емоції.

Участь у квесті взяли 5 команд:  приладобудівного технікуму (директор Лариса Глазунова), політехнічного коледжу (Людмила Лоза), агротехнологічного коледжу (Геннадій Іванов), вищого професійного училища (Микола  Зальвовський) та  професійно-технічного училища №14 (Ігор Сердюк).

Кожна команда отримала спеціальний маршрутний лист у вигляді кросворду, куди на кожній з пройдених 5 станцій записувала відповідь на завдання-питання.  Крім того,  кожна станція передбачала  виконання головного завдання. Так, на «Пісенній» студенти презентували українську молодіжну пісню, на “Історичній” розповідали в оригінальній формі про історію рідного міста, на «Спортивній» проводилаи запальну зарядку, на «Літературній» віршували за вказаними ключовими словами. Чи не найцікавішою для всіх видалася зупинка  «Харчова», де  учасники  частували гостей приготованою власноруч духмяною юшкою. Словом, було і весело, і пізнавально, і корисно, і дуже-дуже смачно. Оцінювало вміння й таланти молоді журі, до складу якого увійшли перший заступник міського голови Леонід Чурсинов, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради Наталія Таран, директор комунального підприємства «Міський кінотеатр «Юність» Галина Гірна, головні спеціалісти відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Оксана Іксар та Анна  Кліщевська.

Кожна команда постаралася на славу, тож члени журі  постали перед непростим вибором. А тому вирішили не ділити місця, адже усі були переможцями. Найбільшу ж кількість балів отримала команда політехнічного коледжу. Вітаючи дітей, Леонід Григорович подякував їм та їхнім викладачам за активну життєву позиці, за постійну участь у міських заходах, побажав гарного літнього відпочинку та успіхів у подальшому освоєнні обраної професії.

Кожен студент-учасник отримав цінний подарунок. Та головний – від міського голови В. Коваленка – чекає усіх у понеділок, 12 червня. Це поїздка на море. Дуже своєчасний дарунок студентство отримає у якості винагороди за плідну роботу й досягнення впродовж року. Тож бажаємо гарно відпочити!

А до вашої уваги наш фоторепортаж зі святкового молодіжного квесту.

Організатори заходу висловлюють вдячність за надану допомогу міському голові Володимиру Коваленку, депутату міської ради Сергію Євстратову та начальнику держрибохорони Сергію Лисенку.