Захопників «Каховка Протеїн Агро» примусили виконати рішення суду

Керівництво «Каховка Протеїн Агро» закликало представників «Каховка Пром Агро» виконати ухвалу Господарського суду Херсонської області та не перешкоджати роботі законних власників підприємства. Про це з місця подій повідомляють журналісти «СтопКору».

«Після кількох хвилин суперечок представник «Пром Агро» все ж таки запросив пана в. о. директора «Каховка Протеїн Агро» разом з начальником охорони пройти у адмінбудівлю. Знімальній групі заборонили пройти з ними в середину. Наразі чекаємо результатів перемовин сторін.

Після тривалих перемовин сторони дійшли висновку, що надалі будуть діяти виключно у правовому полі, також представники «Пром Агро» взяли до уваги ухвалу господарського суду Херсонської області про неперешкоджання діяльності «Протеїн Агро».

Надалі планується ще ряд переговорів, від яких буде залежати відкриття сезону збору урожаю та підготовки до нього», – зазначила журналістка «СтопКору» Наталія Дігтяр.

Нагадаємо, наприкінці червня колектив ТОВ «Каховка Протеїн Агро» після місяця блокування роботи захопниками відновив свою діяльність. Працівники повернулись на робочі місця, проводять прибирання території компанії та уже в серпні планують розпочати виробничі процеси. Про це повідомляють активісти «Стоп корупції».

Додамо, що раніше законні власники та працівники ТОВ «Каховка Протеїн Агро» у Новій Каховці на Херсонщині потрапили на територію підприємства та повернулись до роботи. Захопники звільнили прохідну підприємства з переробки сої та робочі приміщення. Сталось це після приїзду з Києва правозахисників та журналістів.

Після втручання представників ГО «Стоп корупції» та ще 4 громадських організацій виконавча служба виконала ухвалу суду та змусила захопників залишити територію компанії. Про це з місця події повідомили активісти «Стоп корупції», які спільно з учасниками громадських організацій-однодумців виїхали до Херсонщини, щоб розібратись у ситуації на прохання трудового колективу.

Юристи компанії планують і надалі відстоювати права законних власників та інтереси колективу в судах.

Зазначимо, про ситуацію із блокуванням роботи ТОВ «Каховка Протеїн Агро» команда «Стоп корупції» дізналась від колективу компанії. Люди звернулись до представників проекту з проханням розібратись та розслідувати ситуацію навколо підприємства.