Закон працює на розвиток територіальної громади

misto

На виконання Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» систематично  проводяться засідання комісії з питань залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста.

Про це повідомляє начальник відділу капітального будівництва Новокаховського міськвиконкому Світлана Гончаренко.

Комісія працює на постійній основі і кожен суб’єкт підприємницької діяльності  до введення об’єкта в експлуатацію, у відповідності до Закону, повинен укласти з виконавчим комітетом міської ради  відповідний договір і перерахувати до міського бюджету кошти на розвиток інфраструктури.

У 2014 році   відділом  капітального будівництва  направлено забудовникам 157 листів щодо  необхідності укладання  договору на розвиток інфраструктури.

Протягом  року проведено 5 засідань вищезазначеної комісії, на які було запрошено  22 підприємця. За результатами  проведеної  роботи укладено 19 договорів, в бюджет надійшло 254,357 тис. грн.

Згідно статті  71 Бюджетного кодексу України кошти надходять до спеціального фонду і є складовою частиною бюджету розвитку міста.

Протягом року 2014 року отримані кошти використовувалися за призначенням і спрямовувалися на   розвиток  інженерно – транспортної та соціальної  інфраструктури міста. Це дозволило виконати наступні роботи:

– виконати другу чергу реконструкції зовнішнього освітлення вул. Наддніпрянської в смт Дніпряни і заміною опор, електричного кабелю та освітлювальних приладів на енергозберігаючі, – капітальний ремонт тепломережі до терапевтичного відділення центральної міської лікарні по вул. К.Маркса,33а, капітальний ремонт ділянки тепломережі  від котельні №9 по вул. Індустріальній,15,  ділянки тепломережі по вул. Горького від тк С18 до тк С20 та  реконструкцію двох ниток водопровідної мережі  по вул. Горького на перехресті вул. Індустріальної.

На  виконання вимог зазначеного Закону, з метою  наповнення міського бюджету звертаємося до забудовників, які отримали рішення виконавчого комітету міської ради «Про дозвіл на проектування та будівництво» а також   декларацію на початок робіт, до введення об’єкта в експлуатацію, звернутися до відділу капітального будівництва  (каб. №310, телефон 4-32-30) для укладання відповідної угоди.

За результатами розгляду наданих документів, встановлюється відсоток для кожного забудовника індивідуально, з урахуванням соціального прямування об’єкта та обсягів виконаних робіт за межами виділеної земельної ділянки. В разі значної вартості об’єкта складається графік оплати коштів пайової участі.

Шановні забудовники, будьте законослухняними – виконуйте свій громадянський обов’язок.