Закріплення за виборчими округами депутатів Новокаховської міської ради 7-го скликання

Закріплення за виборчими округами депутатів Новокаховської міської ради 7-го скликання, обраних в багатомандатному виборчому окрузі

Л.Скребовська (політична партія «Опозиційний блок») – виборчий округ №5 (Таврійськ, вул.Гайдара, 5-5В, 7, 11, 13, 15, 42-100А; Гастелло, 38-96; Дорошенка; Желєзняка, 41-100; Котляревського, 41-104; Коцюбинського, 30-82; Л.Українки, 40-103; Лисенка, 41-100).значок-депутата

А.Кафідов («Опозиційний блок») – виборчий округ №6 (Таврійськ, вул.Магістральна, 12-22; П.Мирного, 33-89; Молодіжна, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 28, 30, 32; Н.Левицького, 21, 25, 27, 29-86; Партизанська; Пархоменка, 22, 24-77; Прибережна; Сагайдачного, 43-61; Цюрупи, 37, 39, 41-106; Чкалова, 30, 32-34, 36-36А, 38, 40-101; пров.Комунальний; с-ще Плодове).

П.Розломій (партія «Відродження») – виборчий округ №7 (Нова Каховка, вул.Горького, 7, 9, 11, 13; пр.Перемоги, 12-12Б, 14).

В.Перетятько (партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ») – виборчий округ №9 (Нова Каховка, пр.Перемоги, 31,33; вул.Р.Зорге, 4-6, 10-24А; Свєтлова, 2-4, 10).

О.Михайлова (політична партія «Партія місцевого самоврядування») – виборчий округ №11 (Нова Каховка, вул.Щорса, 55-61; Свєтлова, 7-9, 14).

Н. Марченко («Опозиційний блок») – виборчий округ №12 (Нова Каховка вул.: Ріхарда Зорге, 8; просп. Перемоги: 13, 17, 19, 29).

О.Уманець (БПП) – виборчий округ №13 (Нова Каховка, вул.Довженка, 21, 27-33; Щорса, 22, 25-31).

О.Курдов («Партія місцевого самоврядування») – виборчий округ №15 (Нова Каховка, вул.Горького, 24-34А; пр.Перемоги, 20, 22, 26-28).

А.Гуртовий («Партія місцевого самоврядування») – виборчий округ №16 (Нова Каховка, вул.Першотравнева, 30; пр.Перемоги, 1-3А, 4, 6, 10).

Ю.Власов («Партія місцевого самоврядування»), Л.Марченко (ВО «Батьківщина») – виборчий округ №18 (Нова Каховка, вул.М.Букіна, 4-16).

В.Кубатко («Опозиційний блок») – виборчий округ №20 (Нова Каховка, вул.П.Комуни, 15; М.Букіна, 24-30, 44-44А; Першотравнева, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19-21, 23-25А, 33), а також виборчий округ №27 (Нова Каховка, вул.М.Букіна, 66-74; Дзержинського, 45, 47-47А, 49-49А, 51; Щорса, 19, 21, 23).

С.Сліпий («Партія місцевого самоврядування») – виборчий округ №21 (Нова Каховка, вул.М.Букіна, 32-42; Ентузіастів; Латиських Стрільців; пр.Дніпровський, 10; вул.Гагаріна; Дзержинського, 3, 5, 7, 9; Першотравнева, 10, 12, 14)

О.Лукяненко («Партія місцевого самоврядування») – виборчий округ №22 (Нова Каховка, вул.Першотравнева, 16-18; Піонерська, 13, 15, 17, 21, 23; М.Букіна, 46-56; Піонерська, 25).

С.Євстратов («Опозиційний блок») – виборчий округ №23 (Нова Каховка, вул.Першотравнева, 22; Піонерська, 14, 16, 18-20, 22, 24, 26, 32-34, 36-38; Дзержинського, 11, 13, 15; Гідробудівників, 1-32).

О.Афанасьєв (БПП) – виборчий округ №28 (Нова Каховка, вул.Дзержинського, 53, 55, 57, 59-114; Маяковського, 15, 28-34; Щорса, 16, 18, 20; Гідробудівників, 49-80, 81-103; Калініна, 49-80; Леніна, 27-29, 31, 33, 35, 37-37А, 39-41А, 43, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76; К.Маркса, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48-59, 61-61А, 63, 67-67Б, 69, 71, 73, 77А, 79; Пушкіна, 1, 3, 5, 7, 9, 11; Щорса, 2, 4, 6-14; пр.Дніпровський, 57, 59, 61, 63, 65-67, 69, 71; вул.М.Букіна, 76-88).

І.Тобінський (ВО «Батьківщина») – виборчий округ №29 (Нова Каховка, вул.Гідробудівників, 104-129, 131, 133, 135, 137; Калініна, 81-130; Куйбишева; Леніна, 51-53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77-84А, 86-88, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106, 108-108А, 110-110А, 112-112А, 114, 116; К.Маркса, 60, 62, 64-66, 68, 70, 72, 74-76, 78, 80-99, 101, 103, 105, 107А, 111-113, 117; Маяковського, 2-14, 16-20; Пушкіна, 2, 4, 6, 8, 10; Радянська; Толбухіна; пр.Дніпровський, 73, 75, 77, 79, 81-83, 85, 91, 93, 95, 97, 99-101; вул.М.Букіна, 90-134; Гідробудівників, 130, 132, 134, 136, 138-161; Леніна, 85, 89, 91, 93, 95, 97-99, 101, 103-103А, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117-162; К.Маркса, 100, 102, 104, 106, 108-110, 114-115, 118-126).

Л.Тихонова («Відродження») – виборчий округ №30 (Нова Каховка, вул.К.Маркса, 127-191; Мічуріна; Некрасова; Нова; Плеханова; Шевченка, пров.Виноградний, Матросова, Прибережний, Садовий, Тихий, Шкільний, пр.Дніпровський, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147-149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165; вул.А.Бахути; К.Володимира; Гонти; Кірова; Сагайдачного; Соснова; Фалдзінського; Б.Хмельницького, пров.Наливайка, пр.Дніпровський, 50, 52, 54, 56, 58-58А, 60-60А, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78-78А, 80, 84, 86-90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106-108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126-126А, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 167-167А, 169, 171, 175-177, 179, 181-261; вул.Запорожців).

В.Власенко («Партія місцевого самоврядування»), О.Іщенко (БПП) – виборчий округ №31 (Нова Каховка, вул.Миру; 60 років Радянської влади, пр.Дніпровський, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 168, 170, 172-174А, 178, 180, 263-297).

С.Хоменко (БПП) – виборчий округ №32 (Дніпряни, вул.Виноградна, 2-34А; Коняшиних; К.Маркса; Масюткіних; Наддніпрянська; Підвойської; Садова; Шевченка; 1 Травня 1-32).

Л.Микитенко (БПП), Т.Ракша («Батьківщина») – виборчий округ №33 (Дніпряни, вул.Ушакова; 1 Травня, 33-50; пров.Комсомольський, Партизанський, Піонерський, Червоноармійський, Шкільний, Ювілейний, 8 Березня; вул.Виноградна, 36-68; Корсунська, 3А-17 (непарні); Межевича; Новолагерська; Новомаячківська; Новоодеська; Щорса; Ярошенко, пров.Молодіжний, пров.Пушкіна, Радянський, Степовий, Тихий).

С.Дук («Опозиційний блок») – виборчий округ №34 (Дніпряни, вул.Корсунська, 2-120 (парні); Набережна; Корсунка).

О.Іщенко, С.Хоменко (БПП) – виборчий округ №35 (Райське; Нові Лагері, Піщане).

Т.Мосьпан («Партія місцевого самоврядування»), О.Феодосов («Батьківщина») – виборчий округ №36 (Тополівка; Маслівка, Обривка).

Поки не мають «своїх» депутатів виборчі округи: №1 (Таврійськ, вул.Виноградна; Вокзальна, 1-16; Воровського; Деповська; Зелена; Квіткова; З.Космодемянської; Локомотивна; П.Лумумби; Магістральна, 1-11; П.Морозова; Перекопська, 3-15; Північна, 2-18, 20, 22, 26, 28, 30, 32-34, 36, 38-40, 44, 46-48, 50; Польова; Путейна; Радужна; Солодухіна, 1-51; Сонячна; Східна; Таврічеська, 1-49; Урожайна; Центральна; Вокзальна, 17-80); №2 (Таврійськ, вул.Вокзальна, 82; Залізнична; Каховська, 3-55, 57-72; Перекопська, 16-47; Північна, 19, 21, 23-25, 27, 29, 31, 35, 37, 41, 45, 49, 51-102; Промислова; Солодухіна, 52-100; Таврічеська, 51-99; Українська; І.Франка, 1А; Б.Хмельницького; 40 років Перемоги; 8-го Березня; 9-го Січня; пров.Станційний; Ювілейний; вул.Будівельна; Вишнева; Каховська, 56); виборчий округ №3 (Таврійськ, вул.Героїв Сталінграду; І.Франка, 1, 2-27А); №4 (Таврійськ, вул.Фрунзе; Портова, 1, 3, 5, 7, 42-54; Гайдара, 2-4, 6, 8-10, 12, 14, 16-40; Гастелло, 2-36; Желєзняка, 1-39; Котляревського, 1-40; Коцюбинського, 1-27; О.Кошового; Лазурна; Л.Українки, 1-39А; Лисенка, 1-36; П.Мирного, 1-30; Молодіжна, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15-17, 19-27, 29, 31, 33; Н.Левицького, 1-20, 22-24, 26, 28; Пархоменка, 1-21, 23; Портова, 1В-2, 4, 6, 8-40; Сагайдачного, 6-18; Тіниста; Цюрупи, 5-36, 38, 40; Чкалова, 1-29, 31, 35, 37, 39); №8 (Нова Каховка, вул.Горького, 36-48; пр.Перемоги, 8, 24, 32); №10 (Нова Каховка, пр.Перемоги, 21, 23, 25; вул.Щорса, 33-53); №14 (Нова Каховка, пр.Перемоги, 34-42; вул.Довженка, 11-13, 19, 23-25, 35-37); №17 (Нова Каховка, вул. Довженка, 15-17; Електромашинобудівників; Піонерська, 29-29А, 42-44; М.Букіна, 2, 2А, 2Д); №19 (Нова Каховка, вул.М.Букіна, 20; П.Комуни, 1, 1А, 2Ф-11; Фабрична); №24 (Нова Каховка, вул. Гідробудівників, 1-32; Дзержинського, 2, 4-4/2, 6, 8, 12-12Б, 14, 16, 18, 20, 22-24, 26, 28-28А, 30; Калініна, 1-31; Комсомольська; Леніна, 1-17, 20, 22; К.Маркса, 1-23, 25-25А, 27, 29; Першотравнева, 2-4, 6, 8; Піонерська, 1-12; пр.Дніпровський, 3-9, 11-21, 25-33; Гідробудівників, 33-48; Горького, 4, 6, 8, 10; Жовтнева, 1-9; Калініна, 36-48; Леніна, 19, 21, 23-26А, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44-50, 54, 56, 58, 60; К.Маркса, 24, 26, 28, 30-33, 35Б, 37, 39-39А, 41, 43, 45, 47; Щорса, 1, 3, 5); №25 (Нова Каховка, вул.М.Букіна, 60-62; Горького, 3, 5, 12, 14-20; Дзержинського, 17А, 19, 21, 25, 32, 34А, 36, 38, 40-44; Довженка, 7; Жовтнева, 11, 13-17; пр.Дніпровський, 35-49, 51, 53, 55); №26 (Нова Каховка, вул.М.Букіна, 62А-64А; Дзержинського, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58-58А; Жовтнева, 12; Щорса, 15, 17).

На жаль, тільки 26 із 36 депутатів міської ради визначились з виборчими округами. Серед тих хто не визначився: П.Джуманіязова, К.Черепанов, Д.Іваннікова, І.Ісаков (партія «Совість України»), В.Лепень, В.Дунда, А.Рашевський (партія «УКРОП»), Л.Васильєва, Р.Дурасов, О.Дурасов (партія «Наш Край»). Але є й такі депутати, як В.Кубатко (партія «Опозиційний блок»), О.Іщенко, С.Хоменко (партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»), Л.Тихонова (партія «Відродження»), які, відчуваючи відповідальність перед громадою міста, звернулись із заявами, щоб за ними закріпили ще по одному округу, на яких за результатами виборів взагалі не обрано депутата.