Замість байдиків – футбол

футболАби активна малеча не нудьгувала під час літніх канікул, вже не один рік поспіль у Новій Каховці відбувається першість міста з футболу серед дворових команд юнаків на призи відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту. Проходять змагання у три етапи   –  у трьох вікових категоріях. З 1  по 8 липня на стадіоні «Колос» (вул. Піонерська) свою спритність та майстерність демонстрували юнаки 2003-2004 р. н.

 Як повідомив спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Кирило Сичов, за підсумками турніру перше місце посіла команда «Енергія»,  друге – «Центр», а третє – «Славутич».

Кращим воротарем  турніру став Тарас Рахмілевич (гравець команди «Центр»). Кращим захисником  визнано Микиту Дитиняка  («Енергія»), а  півзахисником – Івана Садовника («Славутич»). Кращий нападник  –  Максим Зубов («Енергія»).

Нагороди  спортсменам вручив секретер ГО «Федерація футболу міста Нова Каховка» Анатолій  Сайченко.  За свої зусилля кожна команда отримала у якості подарунку м’яч.

Крім того, команди-переможці нагороджені грамотами, кращі гравці –  цінними подарунками. І за традицією, усі діти по завершенню турніру ласували  морозивом. Одним словом –  футбольні баталії пройшли «на ура». А тим, хто ще у роздумах – чи сидіти за комп’ютером у літні погожі дні, чи поганяти м’яч – нагадуємо. Наступний етап першості стартує 19 липня на футбольному полі «Колос» (вулиця Піонерська, 24),  о 18.00.  До участі запрошуються команди юнаків 2005-06 року народження. Деталі – за посиланням.