Замість ДАІ створено сервісний центр МВС

ДАІ

В ході реформування системи Міністерства внутрішніх справ реєстраційно-екзаменаційні відділи ДАІ були ліквідовані. Відтепер функції МРЕВ та деякі інші виконуватимуть спеціалізовані сервісні центри, які будуть напряму підпорядковуватися МВС України, – повідомляє відділ комунікації ГУНП в Херсонській області

Регіональний сервісний центр МВС в Херсонській області буде знаходитися заадресою: м. Херсон, вул. Блюхера 22. Також на території області будутьдіяти 5 територіальних сервісних центрів: м. Херсон (пр-т Сенявіна 128), м. Нова Каховка (пр-т Дніпровський 12), смт. Велика Олександрівка (вул.Братська 14), м. Генічеськ (вул. Петровського 170) та м. Гола Пристань (вул.Об’їзна 47). Всі центри працюватимуть у режимі «єдиного вікна», тобто громадяни можуть звернутися до любого центра незалежно від району проживання.

Сервісні центри надаватимуть послуги з приймання іспитів та видачі посвідчень водія, реєстрації та перереєстрації транспортних засобів (ТЗ), видачі актів технічного огляду ТЗ та свідоцтв про допуск автотранспорту до перевезення небезпечних вантажів.

Також повідомляємо, що на теперішній час для реєстрації або перереєстрації авто довідка-рахунок вже не потрібна. При оформленні автомобіля в Сервісному центрі МВС продавцю і покупцю достатньо підписати договір купівлі-продажу у присутності адміністратора, який засвідчить особистості учасників угоди на підставі їх документів. Ця процедура є безкоштовною. Дляреєстрації автомобіля на нового власника достатньо:

Підписати договір купівлі-продажу (дарування) продавцем і покупцем особисто в будь-якому Сервісному центрі МВС України у присутності адміністратора Центру за пред’явленням документа, що посвідчує особу.

Нотаріально посвідчити договір купівлі-продажу та надати його в будь-який Сервісний центр України.

• Для покупців нових автомобілів у салонах достатньо надати в Сервісний центр договір, посвідчений печаткою продавця і свої документи.