Заощаджуйте час – викорисовуйте веб-портал електронних послуг ПФУ

З 1 жовтня 2012 року почав працювати Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, за допомогою якого пенсіонери, застраховані особи та страхувальники можуть отримати в режимі он-лайн доступ до інформації в пенсійній сфері та даних персоніфікованого обліку.
Що означає поняття “персоніфікований облік”? Із липня 2000 року в країні було створено унікальну систему, яка обліковує відомості про всіх застрахованих осіб, інакше кажучи, про всіх працюючих і самозайнятих осіб. Тобто на сьогодні кожен, хто працює, має персональну облікову картку в системі персоніфікованого обліку, у якій за весь період трудового життя накопичуються відомості, що потім і є основою для обчислення пенсії. Найпростіше ознайомитись з такими даними зареєструвавшись на електронному порталі Пенсійного фонду України (http://portal.pfu.gov.ua).
Для реєстрації вам необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду України в м. Нова Каховка, яке знаходиться за адресою: м. Нова Каховка, вул. Карла Маркса, б.14, каб. №3. При собі необхідно мати реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) і паспорт, аби вже на місці оформити відповідну заяву. Це доведеться зробити особисто, і пов’язана така потреба із захистом інформації. У подальшому, для того щоб моніторити інформацію із системи персоніфікованого обліку, не треба буде виходити з дому.
Пам’ятайте: тільки при отриманні офіційної заробітної плати не менше законодавчо встановленого мінімального розміру та сплаті страхувальником внесків стаж буде зараховано за цілий місяць.