Запрошення на тренінги

Шановні жителі Новокаховської громади, друзі та однодумці, запрошуємо на 3-денний інтенсив-навчання іноваційним методам розвитку бізнесу.

Вас очікує створення і обговорення ваших бізнес-ідей, нові методи та підходи.

7, 8 та 9 грудня з 11:00-17:00 з перервою з 13:00-15:00 відбудеться серія тренінгів на тему: «Інновації в бізнесі – як , де, навіщо». Для максимальної зручності учасників ми розподілили тренінг на 3 дні по 4 години кожний.

Перш за все тренінги будуть цікавими для представників мікро та малого бізнесу та потенційних підприємців відвідати серію тренінгів. Цей тренінг для тих, хто готовий відкинути старі принципи мислення і взяти на озброєння новий, інноваційний інструмент стратегічного управління бізнесом – на основі канви бізнес-моделі А. Остервальдера.

Що отримає учасник? Зможе побудувати і оцінити бізнес-модель своєї компанії; вивчить корисні інструменти для генерації інноваційних ідей в командній роботі; напрацює ідеї, які дадуть нове дихання бізнесу і допоможуть оновити бізнес-модель компанії

Ми детально розглянемо наступні питання:

Що таке інновації, де їх шукати і навіщо вони потрібні.

Шаблон бізнес-моделі А.Остервальдера.

Як використовувати для моделювання свого бізнесу?

Які моделі бізнесу працюють?

В який спосіб пояснити і оцінити свою бізнес – модель?

Методи пошуку ідей для інновації бізнес – моделі. Визначення сегментів потенційних споживачів.

Хто тренер? Вікторія Кулакова та Павло Ярмій.

Навчання відбудеться оффлайн за адресою: вул.Букіна, 70а, CLEVER CLUB.

Захід проходитиме із дотриманням всіх карантинних вимог. Взяти участь у тренінгу можна за умови пред’явлення COVID-сертифікату або негативного ПЛР-тесту.