Запрошення на триденний тренінг «Шлях успішного фрілансера”

Громадські організації «East European Cooperation» (Литва) та «Інформаційний Ресурсний Центр «Правовий простір» (м. Херсон) запрошують на триденний тренінг «Шлях успішного фрілансера: покрокове керівництво до дії».

На Херсонщині пройде тренінг для жінок «Шлях успішного фрілансера: покрокове керівництво до дії»

Дати проведення: 31 травня – 2 червня 2018 року.

Подача заявок на участь до 10 травня 2018 року.

Тренінг відбудеться за адресою: конференц-зал готелю «Адмірал», вул. Олександрівська (Володарського), 31/1, м. Скадовськ, Херсонська область (http://admiralhotel.com.ua/).

До участі запрошуються жінки – ВПО з Криму та зі Сходу України, які хочуть поглибити свої внутрішні компетенції та здобути знання у галузі фрілансу. З особливою увагою запрошуємо представниць громади переселених кримських татар, що мешкають у Херсонській області. Також запрошуємо жінок – представниць місцевої громади та учасниць із інших регіонів. Відбір проводиться на конкурсній основі.

Перевага надається учасницям, які найбільш якісно та повно заповнять аплікаційну форму та сформулюють потребу в знаннях зі фрілансу та започаткування власної справи.

Мета тренінгу – навчання засадам фрілансу та ведення власної справи через формування бізнес-ідеї та отримання практичних інструментів втілення задуму. Для успішного початку потрібні знання, які полегшують етап становлення, допомагають розставити пріоритети та організувати роботу, знайти канали збуту. Під час триденного тренінгу «Шлях успішного фрілансера: покрокове керівництво до дії» ви отримаєте базові знання та практичні настанови щодо розуміння можливостей, які надає фріланс:

  • Генерація бізнес-ідеї та визначення ключових параметрів бізнес-плану.
  • Пошук ніші на ринку та методи якісної конкуренції.
  • Створення комерційної пропозиції для успішного продажу товарів/послуг.
  • Базові методи просування товарів/послуг в умовах обмеженого бюджету та за відсутності ресурсів.
  • Соціальні мережі та спеціалізовані платформи як майданчики для продажу товарів і послуг.
  • Основні організаційні засади роботи фрілансерів – самостійне надання послуг, виробництво товарів або робота в кооперації з колегами (нетворкінг або коворкінг).

Тренінг побудований переважно на практичній роботі з залученням інтерактивних методів – групові дискусії, робота в групах, ділова гра. В останній день запланована робота в форматі «відкритого простору». Учасниці навчяться керувати часом, створювати професійні мережі та простори, отримають можливість проявити лідерські здібності.

Тривалість навчання: 22 години. Участь безкоштовна. Організатори забезпечують проживання, 3-разове харчування в дні проведення тренінгу, та компенсацію проїзду відповідно до оригіналів проїзних документів в обидві сторони.

Для участі в тренінгу заповніть аплікаційну форму:  https://goo.gl/forms/8rVFBmFY5cvHRCah1

Контактна інформація:

для учасниць із Херсонської області – Марина Войтненко, тел. 099 505 43 24

для учасниць із інших регіонів – Наталія Казьоннова, тел. 096 306 26 22

е-mail: eec.ngo@gmail.com

Довідково: Фріланс, інакше – самозайнятість, – переважно віддалена робота з вільним графіком у сфері послуг або створення продуктів/товарів у домашніх умовах. Це дає можливість отримувати стабільний дохід, поєднувати роботу та турботу про родину.

Працювати у фрілансі можна за різними моделями, серед яких виділяють:

  • Робота на замовлення – самостійний пошук замовників товарів/послуг на спеціалізованих сайтах (біржі фрілансу, сайти-посередники, де публікують об’яви, дошки оголошень, тощо).
  • Робота на продаж – виробництво товарів і послуг з метою подальшого продажу за допомогою різних каналів збуту (реалізація через крамниці, на ярмарках, просування в соціальних мережах і на спеціалізованих сайтах).

Фріланс дедалі набуває популярності та стає повноправною формою зайнятості. Це гарний і зручний інструмент для поліпшення матеріального стану, поглиблення внутрішніх компетенцій, створення нових ділових та особистих контактів.  Фрілансери часто працюють командою в наступних форматах:

  • Нетворкінг – взаємодія та виконання бізнес-завдань на основі довірчих і довгострокових стосунків, взаємодопомога та підтримка через особисті контакти або за допомогою інтернету та соціальних мереж.
  • Коворкінг – командна робота людей різного фаху в спільному просторі.

Ефективність і результат підвищуються через взаємодію, обмін ідеями та досвідом. Класичний варіант передбачає наявність спеціального майданчику. За бажанням можна влаштувати коворкінг у звичайній вітальні або спеціально виділеному приміщенні, де одночасно можуть працювати декілька осіб.

Тренінг відбудеться в рамках проекту «Шлях успішного соціального залучення ВПО: сприяння зайнятості та підвищення міжкультурної компетенції». Передбачається проведення інформаційної кампанії з метою побудови позитивного іміджу переселенця, що полегшить подальший інтеграційний процес та сприятиме зменшенню стигматизації ВПО з Криму та Сходу України.

Проект здійснюється з метою сприяння успішній інтеграції переселенців у місцеві громади України та соціальній адаптації уразливих груп. Проект виконує Громадська організація «East European Cooperation» (Литовська Республіка), партнерська організація – «Інформаційний Ресурсний Центр «Правовий простір». Проект фінансується з коштів Програми розвитку співробітництва та підтримки демократії Міністерства Закордонних Справ Литовської Республіки.