Запрошує картинна галерея Нової Каховки: шість грудневих виставок

Уяву тих, хто не встиг поринути в красоти осені, ще побавить виставка живопису «Осінній блюз» з фондів міської картинної галереї.

Твори художників минулого століття, написані в напрямку соцреалізму, зачаровують своєю багатоликістю відтінків, вмінням передати чари перевтілення природи. Осінь багатогранна і різнокольорова, різноманітна – тепла і холодна, туманна і яскрава, є в ній якась магія і таємничість, яка примушує всіх художників бажати намалювати її завжди неповторну красу.

Не залишить нікого байдужим фотовиставка Андрія Сюсюкала «Затишні пейзажі рідного міста». Милі серцю з дитинства куточки Нової Каховки зігріті закоханим у місто автором робіт. З теплом і ніжністю він відшукує теми для своїх фотопейзажів.

Виставка графіки члена Національної спілки художників України Юлії Розенцвейг «Квадрат» – це окрема виставка спільного челенджу трьох художниць нашого міста. Асоціативне мистецтво, філософське по завданому слову. Сучасне оформлення графіки.

Виставка Народного художника України Альбіна Гавдзинського «Рідному місту» присвячена улюбленій митцем Новій Каховці. Дивовижні роботи на маленькому форматі. Етюди, які згодом стали поштовхом до написання великих полотен. Неперевершені будівельні пейзажі не можуть не торкнути душі відвідувачів галереї.

Благодійна виставка творів Антоніни Виноградової «Картини душі», що була відкрита у Міжнародний день людей з інвалідністю, в очікуванні добрих людей, які дають надію вірити в чудеса. Роботи написані людиною, яка прикута до інвалідного візка, з пошкодженими артритом кистями рук, створює радість для себе і людей, заквітчує життя квітами.

Традиційна передсвяткова виставка ялинкових композицій «Букет замість ялинки», організована Будинком дитячої творчості, вже вкотре перетворює картинну галерею в Різдвяний, Новорічний простір сяйва, креативу, відчуття казковості і якогось чародійства.

Ласкаво просимо! Двері картинної галереї гостинно відчинені для вас!

Не забудьте, що без захисної маски вхід заборонений. Любіть себе і поважайте нас! Бережімо одне одного!

Відділ культури і туризму