Запрошуємо креативну молодь!

Громадська організація осіб з інвалідністю «Креавита» за підтримки комітету забезпечення доступності маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Харкова та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні проводить Всеукраїнський конкурс студентських робіт «Інклюзивний дизайн».

Метою конкурсу є впровадження в Україні середовища, продуктів і послуг, створених за принципами інклюзивного та універсального дизайну.

Організатори визначатимуть кращі проекти, які демонструють можливі архітектурно-конструктивні, дизайнерські рішення з використанням сучасних технологій створення інклюзивного середовища життєдіяльності, у тому числі для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

До участі у конкурсі запрошуються студенти, аспіранти, випускники закладів вищої освіти віком до 30 років, які можуть скористатися можливістю взяти участь у конкурсі, подавши відповідну заявку до 26 квітня 2020 року. Проекти розподіляються за наступними номінаціями: «Житлові будинки та громадські будівлі й споруди»; «Громадські простори»; «Елементи вулично-дорожньої мережі міста»; «Предметний дизайн»; «IT-технології»; «Одяг та аксесуари».

Інформацію щодо порядку та умов проведення конкурсу можна отримати за посиланням https://www.univer.kharkov.ua/ua/general/univer_today/news&news_id=9430 або за телефонами +380 (57) 751-78-44; +380 (50) 300-34-81.

Управління праці та соціального захисту міської ради