Запущено таймер відліку до набуття безвізового режиму з ЄС

В Києві запустили таймер, що здійснює символічний відлік до набуття безвізового режиму з ЄС. Про це на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив Президент України Петро Порошенко.

Зокрема, Президент заявив: “Кожна секунда, яку він [таймер – прим. ред.] відміряє, не лише наближає нас до “безвізу”. Не лише авторизує український паспорт на кордоні з ЄС, який опівночі перетвориться на паспорт європейського значення і можливостей. Не лише запускає потужний двигун наших посилених контактів з об’єднаною сім’єю народів Євросоюзу.

За дванадцять годин останній звук зворотного відліку ознаменує символічне падіння паперової завіси, яка роками відділяла нас від Європи.

Від Європи, де ми сформувалися як і як народ, і як держава.

Ще раз вітаю вас, дорогі українці, з початком функціонування безвізу!

Слава Європі! Слава Україні!”

[grid title=”Всі новини про безвізові подорожі до ЄС >>>” title_url=”http://nk-online.tv/tag/bezviz/” title_icon=”” title_bg_color=”” title_text_color=”” title_border_bottom_color=”” main_color=”” thumb_bg_color=”” enable_tab=”” count=”5″ orderby=”latest” duration=”all” show_view_all=”on” cates=”” cate_scenario=”combination” authors=”” exclude_authors=”” tags=”8418″ ignore_sticky_posts=”on” exclude_loaded_posts=”” show_comment=”” show_readmore=”” show_author=”none” show_date=”none” meta_item_order=”a_c_d” show_format_icon=”” show_review_score=”” number_cates=”0″ snippet_length=”0″ thumbnail_height=”371″ pagination=”” rainbow_thumb_bg=””][/grid]