Засідання ради опікунів

01

21 серпня 2015 року в малій залі засідань міського виконкому відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Новокаховської міської ради за участю опікунів, піклувальників та прийомних батьків.

Як розповіли у прес-службі обласного Пенсійного фонду, головною темою зустрічі був соціально-правовий захист дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в сім’ях опікунів, піклувальників та прийомних сім’ях, дотримання їх майнових, нейманових прав та інтересів. В засіданні взяли участь опікуни, піклувальники, прийомні батьки, представники служби у справах дітей, відділ у справах молоді та спорту, управління соціального захисту населення та управління Пенсійного фонду України в м. Нова Каховка.

Від управління Фонду виступила Ольга Застеба, заступник начальника, яка проінформувала про порядок призначення та виплату пенсій у зв’язку з втратою годувальника та наголосила на необхідності щорічного оновлення довідок з навчальних закладів для дітей, які навчаються за денною формою навчання, для своєчасного подовження виплати пенсій.

Учасниками засідання було розглянуто та обговорено проблемні питання та отримано змістовні відповіді на запитання.