Заслуженому тренеру України, новокаховчанину Владиславу Піскунову та його підопічній вручили державні нагороди

Як вже інформувало наше видання, Указом Президента України  орденом «За мужність ІІІ ступеня» було нагороджено нашу відому землячку  Юлію Кисильову, яка виборола “бронзу”  у змаганнях з легкої атлетики на  23-х літніх Дефлімпійських іграх, що відбулися в місті Самсун (Туреччина).

За високі досягнення відзначили і її тренера, викладача  ДЮСШ   Новокаховської міської ради Владислава Піскунова  – медаллю «За працю і звитягу».  А ще у лютому 2018-го  Владиславу Юрійовичу  присвоїли  звання Заслуженого тренера України з легкої атлетики (наказ Міністерства молоді та спорту №5184).

І от сьогодні, 1 червня,  ці заслужені нагороди знайшли своїх володарів. Перед початком засідання ХVІІІ сесії Херсонської обласної ради  голова ради Владислав Мангер відзначив нагородами кращих  серед кращих на Херсонщині.

Міський голова Володимир Коваленко, відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту,  колектив видання NK-online.tv, спортивна громада міста вітають Юлію і Владислава Юрійовича та зичать підкорення омріяних олімпійських вершин! Пишаємося!

Фото: сайт Херсонської облради