Заступник директора Дніпрянської школи провела тренінг з національно-патріотичного виховання для учнів Херсонщини

19 травня у Херсонському краєзнавчому музеї відбувся тренінг з національно-патріотичного виховання «Ти  у серці моїм, Україно!». Провела його тренер Раїса Фединяк, заступник директора з виховної роботи Дніпрянської  школи. Організатором виступила Херсонська організація “Союзу українок” України, яку очолює заступник голови Херсонської ОДА  Валентина Січова.

Тренінг проводився у два етапи. У ньому взяли участь учні з різних шкіл Херсона.  Присутніми були також і окремі вчителі та батьки.  Передумовою їхньої  участі стало виготовлення оберегів захисникам України, які боронять територіальну цілісність  на сході країни.

-Під час годинної перерви між тренінгами його учасники  написали  колективного листа та розписали прапор для воїнів-захисників. Все це було передано через волонтера нашим військовослужбовцям, для яких дуже важлива наша підтримка та допомога, – розповіла Раїса Михайлівна. – Ми з впевненістю можемо сказати і подякувати їм за те, що вони захищають найдорожче для нас усіх – нашу свободу, мир та спокій.

Найвищою оцінкою для мене, як тренера, є схвальні відгуки учасників, які були озвучені кореспондентом ТРК «Скіфія» цього ж дня.  Це додає мені впевненості в тому, що ту справу, яку я розпочала,  потрібно продовжувати і не зупинятися на досягнутому.  «Зерна патріотизму», які  засіваю в дитячі душі, обов’язково проростуть  і дадуть гарний урожай.  Це  одне з головних завдань, які я поставила перед собою. В цьому мені допомагає директор школи Лілія Микитенко. Лілія Анатоліївна надає можливість раз у рік відвідувати «Школу тренерів», яка для мене дуже багато значить, бо це – обмін досвідом з тренерами з усіх куточків України.

Всі ми  чудово розуміємо, що тільки у єдності  зможемо виховати справжніх патріотів України, що стане запорукою побудови нової, міцної, сильної європейської держави, ім’я якій – Україна.