Засяяли нові шахові зірочки Херсонщини

З 8 по 11 травня в Новій Каховці в приміщені кінотеатру ” Юність”  проходив шаховий фестиваль “Дніпровські зірки – 2015”. Змагання відбувалися у відповідності зі спортивним календарем  Херсонської області на 2015 рік.

Про це повідомляє спортивний оглядач «НК Онлайн».

Організатором цього чудового спортивного дійства стали: громадська організація “Шахово-шашковий клуб міста Нова  Каховка” – керівник Олександр Борисенко (суддя 2 категорії) та відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради (Наталія Таран). Спонсор – народний депутат Іван Вінник, який придбав для клубу 30 комплектів шахів та шашок для проведення турнірів. У шаховому фестивалі прийняли участь діти-шахісти віком від 6 до 14 років з Херсону, Каховки та Нової Каховки.

if[vfns-007if[vfns-010if[vfns-013if[vfns-015

11 травня  відбулися заключні змагання, які й виявили переможців. У церемонії  закриття шахового турніру приймав участь міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, який привітав шахістів зі святом та побажав наступних успіхів. Він також нагородив переможців – найкращіх шахістів у різних вікових категоріях – медалями та грамотами. Переможцями стали Новокаховчани:  Межуєв Михайло – 2 місце, Шевченко Владислав – 3 місце  – до 10 років; Лукашина Аня – 2 місце, Роменська Настя – 3 місце – серед дівчат до 14 років, Пилипович Антон – 1 місце, Чабан Олександр – 2 місце, Криштопа Діма – 3 місце – до 14 років;  Яришкіна Ірина – 1 місце Смірнова Єлизавета -3 місце – серед дівчат до 12 років. Всі учасники змагань отримали дипломи та призи.

if[vfns-020if[vfns-019if[vfns-046if[vfns-057if[vfns-063if[vfns-070