Затишний храм, в якому живе Музика. Новокаховська ДМШ відсвяткувала 65-річчя!

Музична школа Нової Каховки. Маленька, затишна, охайна, привітна. Цей храм мистецтва був створений рішенням Херсонського облвиконкому у 1952-у році. Тож з перших днів будівництва гідровузла  і нашого  квітучого міста, мов дві сестри, йшли поруч праця й пісня.

Спочатку  музична школа розташовувалась в одному з маленьких будиночків на вулиці Калініна (нині – Андріївській), потім у Палаці культури, а згодом – у приміщенні на вул.  Жовтневій. На той час у закладі працювало всього 8 викладачів, які навчали 80 дітей. Нині у ДМШ навчається 192 учня під мудрим наставництвом 26 педагогів-професіоналів.

Вчора, 8 грудня, у Палаці культури ця дружна і велика родина святкувала свій ювілей, який, без сумнівів, був святом для всього міста. Нагороди, вітання, подарунки, неперевершені виступи дітей та їхніх викладачів, творчі сюрпризи, – таким був той незабутній вечір.

Ведуча Ольга Ганжа нагадала присутнім сторінки історії закладу й імена тих людей, завдяки праці яких школа і сьогодні дарує дітям путівки у світ величного мистецтва. Вшанували того вечора і світлу пам’ять тих педагогів-музикантів,  хто, віддавши не один рік натхненній праці в стінах школи, пішов у засвіти.

Кожне відділення презентувало свої кращі номери. За традицією, педагогам з нагоди свята вручили грамоти, квіти, подарунки. Це були відзнаки міського голови, обласного управління культури, відділу культури і туризму та самої ДМШ.

Щирі слова вітань і побажання довгих років плідної праці для ювілярів пролунали від  мера Володимира Коваленка, начальника відділу культури і туризму Наталії Зарудної, колег по творчому цеху – директорів картинної галереї Олени Михайленко, дитячої школи мистецтв Галини Ходос, музею ім. Бахути Тетяни Лупашко, батьків учнів. Від імені депутатів міськради колектив поздоровив Сергій Хоменко та вручив кожному працівникові троянду.

А що стосується подарунків – то їх також було дуже багато. Серед найочікуваніших – від міської влади та депкорпусу –  піаніно Yamaha.

Особливо яскравими були фінальні акорди свята. Справжнім сюрпризом для присутніх став творчий дарунок від міського голови – пісня «Музикант» під акомпанемент викладачів школи.

Глядацька зала вигукувала «Браво» і не шкодувала оплесків. А  потім, звичайно, був і святковий торт, і конфетті, і пісня у виконанні всього колективу та учнів школи. Важко описувати таке дійство, адже музика – то найсильніша магія, непідвладна часу та словам.  Справжня втіха і  надійний прихисток творчої душі.

До вашої уваги фоторепортаж яскравого свята музики, який підготував кореспондент NK-online.tv. Більш детально про ювілей  музичної школи читайте на шпальтах свіжого випуску газети «Нова Каховка».

P.S. Колектив музичної школи висловлює щиру вдячність  міському голові Володимиру Коваленку, депутатам міської ради, БФ “Нова Каховка” (Олена Ходорковська, Наталія Безп’ята), ТОВ “Берислав-хлібзавод” (Юрій Тимощук), відділу культури і туризму, колективам Палацу культури (директор Анатолій Лазарєв) та Будинку дитячої творчості (Ірина Лісовська), газеті “Нова Каховка” (редактор Євген Кавун), випускникам ДМШ Анні Слабошпицькій, Ксенії Волковій, Ользі Сидорчук, Анні Дворяшиній, усім батькам учнів, і окремо –  -татам і мамам дітей, які навчаються на відділенні скрипки.