Затримали чергового таксиста-наркомана. ВІДЕО

такси2

21 квітня до поліції міста Нова Каховка надійшло повідомлення про ДТП, водій автомобіля «MAZDA», який було пошкоджено, повідомив, що інший учасник пригоди на автомобілі орієнтовано марки «AUDI» допустив наїзд на його автомобіль після чого зник з місця ДТП.

Як повідомляють у прес-службі поліції, працівниками дорожньої поліції Новокаховського ВП, при проведенні оперативно розшукових заходів було встановлено автомобіль та особу водія. Ним виявився мешканець м. Нова Каховка гр. П. 1984 р.н., який керував автомобілем «AUDI-100» з шашечкою фірми таксі «В***».

Останній причетність до ДТП підтвердив, та чому залишив місце пригоди пояснити не зміг, також при спілкуванні у гр. П. було виявлено ознаки наркотичного сп’яніння, після чого останні добровільно пройшов медичний огляд де тест на наркотичне сп’яніння виявився позитивним. Гр. П. було притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху що призвело до ДТП, за залишення місця пригоди, та за керування транспортним засобом в стані наркотичного сп’яніння.