Затримані троє раніше судимих, на рахунку яких 5 незаконних заволодінь автомобілями

avtoygon150

Угони сталися упродовж місяця в м.Таврійськ та у Чаплинськомурайоні. Зловмисники обирали автомобілі марки «ВАЗ», «ЗАЗ» та «Москвич», які необладнані сигналізацією.

Про це повідомляють у прес-службі УМВС України в Херсонській області.

Зловмисників затримали у Чаплинському районі, де вони незаконно заволоділи автомобілями «ЗАЗ» та «ВАЗ». Раніше судимі намагалися втекти від переслідування на угнаному автомобілі «ЗАЗ», але закінчився бензин. Були відкриті кримінальні провадження. Суд обрав зловмисникам міру запобіжного заходу, яка не передбачає обмеження свободи. Це не зупинило раніше судимих і вони продовжили скоювати угони.

У місті Таврійськ зловмисники незаконно заволоділи двома автомобілями «Москвич» та «ВАЗ». Автомобілі марки «Москвич» вони розібрали та здали на металобрухт, а «ВАЗ» планували сховати у знайомого. Але по дорозі автомобіль заглух і вони залишили його на трасі.

Працівники Управління карного розшуку УМВС провели оперативно-розшукові заходи та разом зі слідчими зібрали достатню доказову базу у відношенні зловмисників. Раніше судимі заарештовані. Відкриті кримінальні провадження за ч.2 ст.289 Кримінального кодексу України «Незаконне заволодіння транспортним засобом».