Завдання на листопад. У Новій Каховці відбулась апаратна нарада

Сьогодні, 2 листопада, відбулася велика апаратна нарада за участі керівників усіх державних та комунальних установ Нової Каховки.futbol-017

На початку роботи міський голова привітав із днем народження голову Дніпрянської селищної ради Анатолія Білого і директора КП «Новокаховський Екосервіс» Василя Нікуліна. Також троянди і привітання від мера отримав ректор університету розвитку людини «Україна» Георгій Севрюков. Наказом Міністерства освіти України Георгія Івановича нагороджено знаком «Відмінник освіти».

 

futbol-009 futbol-011 futbol-015

Учасники наради заслухали звіт начальника фінансового управління Ірини Фурсєєвої про фінансовий стан міста за 10 місяців. У жовтні усі планові показники виконані не тільки у Новій Каховці, а й у прилеглих місцевих радах.

Начальник управління Пенсійного Фонду прозвітувала про роботу, проведену у жовтні, і зазначила: з сьогоднішнього дня розпочинається фінансування виплат пенсій на листопад.

Начальник УПСЗН Олена Стоянчук акцентувала на роботі управління із РЕСом щодо складання актів відповідності електромереж у будинках. Це потрібно тим, хто звертається по субсидію на електроопалення помешкання. На даний час такою користуються 3 тисячі новкаховських сімей.

Під час наради міський голова Володимир Коваленко зауважив, що листопад – останній місяць, коли ще можна встигнути завершити усі ремонтні роботи в закладах освіти та інших, аби  перейти до роботи у зимовий період. Окрім того, триває підготовка до сесії Новокаховської міськради, яка відбудеться 10 листопада. На апаратній нараді було визначено і надано завдання на  поточний місяць.