Завершив роботу дитячий екологічний майданчик Станції юних натуралістів

Завершив свою роботу дитячий екологічний майданчик Станції юних натуралістів Новокаховської міської ради. За період його діяльності на вихованців пришкільних таборів «Сонечко» ЗОШ № 6, 4, «Веселка» ЗОШ    № 3, гуртківців чекали різноманітні екологічні конкурси, вікторини, ігри.

Цікаво та змістовно пройшли тематичні дні – «День черепахи» та «Зелений день», в рамках яких діти познайомились з рослинним та тваринним світом Херсонщини, дізнались багато незвичайного про природу рідного краю.
З великим задоволенням діти взяли участь в майстер-класі «Український віночок». Діти пригадали рослини – символи України, правила поводження у природі, рідкісні види рослин Нової Каховки та поринули у світ творчості.
Майстер-клас «Черепахи» дозволив кожному учаснику проявити свою фантазію та креативність. Черепахи вийшли різнокольоровими та веселими. Діти були дуже активними під час фізкультхвилинки, вони на мить уявляли себе черепашками і з радістю повторювали всі рухи.

Робота екологічного майданчика сприяла формуванню екологічно доцільної поведінки школярів у довкіллі, приверненню їх уваги до проблем охорони природи регіону.
Хочемо подякувати загальноосвітнім навчальним закладам за їх гостинність. А особливо дякуємо дітям, що заряджали своєю енергією та посмішками всіх дорослих.

Станція юних натуралістів бажає всім цікавого, веселого відпочинку на період літніх канікул!