Завершується прийом заявок на конкурс “Благодійна Херсонщина”

blagodiynist

До завершення прийому заявок на конкурс «Благодійна Херсонщина» залишився один тиждень.

Як повідомляє газета Херсонської міської ради «Херсонський вісник»,  Асоціація благодійників України та постійний регіональний партнер конкурсу – Благодійна організація «Фонд громади міста Херсон «Захист» продовжують прийом заявок на участь у  регіональному конкурсі «Благодійна Херсонщина-2014».

Регіональну конкурсну комісію, як і минулого року, очолює Олександр Книга, директор Херсонського музично-драматичного театру ім. М. Куліша, Заслужений діяч мистецтв України, голова оргкомітету конкурсу – Лариса Польська голова правління фонду громади Херсона “Захист”.

Заявки на участь у регіональному конкурсі «Благодійна Херсонщина»  можуть подавати доброчинні організації та фізичні особи-благодійники, які базуються і здійснюють свою діяльність у Херсонській області. Заявки встановленої форми подаються виключно в електронному вигляді на адреси: konkurs.blago@gmail.com та XOBF@ukr.net до 15 лютого 2015 року. Положення про конкурс та форму заявки можна отримати за посиланням  http://blagoukraine.org/ukr/about.html

Усі заявки братимуть участь і в регіональному, і у Національному конкурсі «Благодійна Україна». Так, заявки від благодійників Херсонщини, – незалежно від того, надійдуть вони на адресу регіонального чи національного оргкомітету, – спочатку візьмуть участь у конкурсі «Благодійна Херсонщина», а потім будуть розглянуті конкурсною комісією на загальнонаціональному рівні.

Запрошуємо херсонських благодійників представити українському суспільству свої добрі справи і взяти участь у конкурсі «Благодійна Херсонщина»!