Заява керівника «Правого сектору» Олега Єрмолаєва

Шановна новокаховська громада!
Минув майже місяць, як на базі громадського об’єднання «Оберіг» було створено «Добровільну народну дружину самооборони» міста Нова Каховка.
Свою діяльність із забезпечення правопорядку в місті та регіоні ми здійснювали відповідно до затвердженого статуту. На даний час в лавах новокаховської самооборони нараховується 65 бійців, які цілодобово несуть чергування на блокпості та разом з правоохоронцями забезпечують громадський спокій в місті.
У зв’язку з останніми подіями в країні взагалі та Новій Каховці зокрема, заявами окремих осіб щодо характеру нашої діяльності, ми доводимо до відома усіх мешканців громади, що наше формування від моменту створення діяло лише в межах законів України і діючого статуту. Всю свою роботу самооборона координувала з органами внутрішніх справ. У жодних протизаконних діях наш підрозділ участі не брав і не братиме. На жаль, сьогодні ми вимушені констатувати, що ДНД Херсонщини останнім часом почало приймати політичне забарвлення, тому Новокаховський підрозділ реорганізувався і усім колективом вступив в новостворене незалежне громадське формування «Херсонська СіЧ». Наша діяльність носитиме відкритий характер і ми готові до співпраці з усіма патріотичними силами. Кожен може зателефонувати нам на номер: 050-49-49-426 і повідомити про факти сепаратизму або корупції, переміщення підозрілих осіб, а також надати іншу інформацію, яка може бути використана в діях формування.
Хочемо заявити, що будемо продовжувати свою діяльність з охорони правопорядку до моменту стабілізації ситуації в країні та місті і не допустимо ескалації рівня злочинності та екстремістських діянь на території новокаховської громади. Ми продовжуємо приймати до своїх рядів усіх бажаючих, які готові на добровільних засадах захищати свою Батьківщину.
Саме в Пасхальні дні пропонуємо громадським діячам, політичним партіям та добровільним організаціям підтримати заклики Святих Отців про збереження миру і злагоди в країні. Давайте залишимо в минулому чвари та непорозуміння і всі разом згуртуємося перед загрозою цілісності та суверенітету нашої держави. Тільки разом ми зможемо відстояти цінності, проголошені Майданом, і сприяти створенню нової держави.
З цією метою «Правий сектор» ініціює створення робочої групи по напрацюванню матеріалів для утворення обласної організації «Рада націй». Запрошуємо усіх бажаючих на організаційні збори, які відбудуться 24 квітня о 17 годині в великій залі міськвиконкому.
Слава Україні!