Зберегти неможливо закрити?

Допоки ведуться гарячі дискусії з приводу долі системи професійно­технічної освіти, інженерно­педагогічний колектив ПТУ №14 спрямовує свої зусилля на розвиток матеріально­технічної бази затребуваних регіоном професій.ПТУ-14-1Наприклад, ми єдине училище в області, яке готує верстатників широкого профілю. І щоб наблизити рівень навчання кваліфікованих токарів і фрезерувальників до потреб роботодавців, ми віднайшли можливість відремонтувати токарну майстерню, обладнати її нової групою токарних верстатів, сучасною відеотехнікою та дидактичним забезпеченням. Хочеться відмітити майстрів В.Кравчука, В.Василішена, які розробили й втілили у практику дизайн майстерні. До речі, зараз наші учні третього курсу під керівництвом майстрів активно готуються до обласного етапу конкурсу фахової майстерності серед верстатників широкого профілю, адже на переможця чекає почесна місія — достойно представити Херсонщину на Всеукраїнському конкурсі, що відбудеться у травні.

Ми працюємо над тим, щоб у наших учнів було достойне майбутнє . Адміністрація училища сьогодні веде перемовини з ведучими підприємствами міста щодо практики і працевлаштування учнів. На жаль, не всі керівники готові до співпраці, більшість хочуть мати готового спеціаліста, не вкладаючи в його підготовку ні копійки. Ми не так багато просимо — взяти наших дітей на практику і зацікавити їх, щоб вони хотіли повернутись на це підприємство на роботу. Тому закликаємо наших потенційних роботодавців дивитись на перспективу. Молодь і так масово виїжджає за кордон шукати кращої долі, і якщо ми не затримаємо робочі руки у нашому місті, то за декілька років ніким буде замінити старіючі кадри. До речі, з нестачею кваліфікованих робітників вже стикаються деякі великі підприємства нашої області.ПТУ-14-2

Одним з таких є Бериславський машинобудівний завод, з яким ми нещодавно уклали угоду про співпрацю. Там чекають наших верстатників широкого профілю та електромонтерів на виробничу практику, випускників запрошують на роботу, пропонуючи гідну зарплату. Нещодавно учні третього курсу побували на заводі на екскурсії. Вони ознайомились з історією підприємства, оглянули виробничі цехи, умови проживання у гуртожитку. Їх навіть почастували смачним обідом. Учні зрозуміли, що вони там потрібні, п’ятеро вже виявили бажання після захисту диплому прийти на цей завод працювати.

Також ми розпочали співробітництво з ПАТ «Херсонський електромашинобудівний завод». Його адміністрація запрошує електромонтерів, автослюсарів, токарів, кухарів, няньок для проходження виробничої практики влітку у дитячих оздоровчих таборах.

Ми прагнемо наблизити навчання наших учнів до реальних умов виробництва, тому створили на базі майстерень виробничі цехи, де майстри разом з учнями виготовляють корисну продукцію для населення міста. Піонером цієї справи є А.Литвиненко, який разом із зацікавленими учнями ремонтує радіотехніку. Отож, поки деякі профтехучилища чекають вирішення їхньої долі, ПТУ №14 розвивається, підвищуючи конкурентноздатність.

Сьогодні ми пропонуємо населенню широкий спектр послуг за дуже вигідними цінами

— Проживання у гуртожитку (можливо для груп і колективів).

Ліжко­місце від 30 грн. за добу; від 500 грн. за місяць

т. 095­74­20­170 (Ірина Вікторівна)

— Організація харчування для колективів і організацій

Обіди, поминальні обіди, весільні банкети, ювілеї

т. 050­640­20­90 (Тетяна)

— ТО і ремонт легкових автомобілів

т. 050­750­20­81 (Володимир)

— Токарно-фрезерні роботи

т. 095­203­86­28 (Андрій)

— ремонт побутової техніки, теле- аудіо- відеоапаратури, установка і обслуговування супутникових антен

т. 050­554­61­30 (Анатолій Олександрович)

Запрошуємо до співпраці організації міста та області. У нас є власний гуртожиток, оформлена в українському стилі їдальня на 200 осіб, майстерні зі зручним під’їздом, кваліфіковані спеціалісти й індивідуальний підхід до кожного клієнта.

З пропозиціями звертатись за тел.: 098­760­10­70 (Ігор Володимирович); 050­640­20­90 (Тетяна).

Наша адреса: пр.Перемоги, 7­д.

 

І.В.Сердюк, в. о. директора училища