Зберегти спортивну базу міста

Наше місто завжди славилось спортивними традиціями, значними досягненнями у різних видах спорту, було базою олімпійського резерву з легкої атлетики, стрільби з луку, тенісу та ін. Рідною Нову Каховку вважають олімпійські чемпіони, чемпіони та призери світових змагань, заслужені тренери. Збереження, а тим більше розвиток такої спортивної бази в нинішніх умовах потребують дуже великих затрат. Без вливань з Державного бюджету не обійтись, адже в бюджетах територіальних громад немає таких коштів.

Враховуючи вищенаведене, народний депутат України Іван Вінник звернувся до міністра молоді та спорту Ігоря Жданова з приводу участі Нової Каховки та прилеглих районів у програмах розвитку міністерства.

Так, нардеп пропонує вирішити питання виділення до 100 млн. грн. на будівництво та введення в експлуатацію комплексу водних видів спорту (басейну) у Новій Каховці, де місцевий бюджет готовий взяти участь у співфінансуванні до 10% кошторисної вартості. Крім того, потрібні до 50 млн. на реконструкцію та капітальний ремонт спортивних комплексів (співфінансуванні до 10% кошторисної вартості з місцевого бюджету). Ще необхідні по 2 млн. грн. на кожен з 6 районів, прилеглих до Нової Каховки, для будівництва багатофункціональних спортивних площадок.