«Збереження довкілля – мета поколінь!»

2lUJk9BhLrM

Щорічно 22 квітня весь світ відмічає Міжнародний День Землі, покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря.

Саме тому на минулому тижні учні 8-Б класу ЗОШ № 5 на чолі з класним керівником, Кузьміною О.А. провели екологічну акцію «Зробимо Україну чистою!», а саме впорядкували територію хвойного лісу в межах Малокаховського лісництва. Учні зібрали сміття на території розміром майже 3 га, а це 15 мішків непотребу, та за допомогою транспорту Малокаховського лісництва відправили його на пункт прийому відходів.

GcseJnA9dJ4

Екологічне виховання та формування поведінки школярів з небайдужого ставлення до природи педагогами 5 школи ведеться постійно. Учні школи впорядковують парк залізничників, парк при в’їзді в м. Таврійськ, берегову смугу Каховського водосховища. Цього року учні 8-Б класу, разом з класним керівником, відкрили початок екологічного десантування прилеглої до м. Таврійська території.
Наше гасло: «Збереження довкілля – мета поколінь!»

35sDmyHhS_k