Збори батьків майбутніх першокласників у Маслівській ЗОШ

11 травня 2018 року в Маслівській школі (директор Ковш О.П.) відбулися вже другі батьківські збори для батьків майбутніх першокласників. Девізом зборів були слова Венгера Л.А.  «Бути готовим до школи – не означає вміти читати, писати і рахувати. Бути готовим до школи – означає бути готовим всьому цьому навчитися».

Вчитель майбутніх першокласників  Захарків-Комаренко С.М. розпочала батьківські збори в ігровій формі (на зразок ранкових зустрічей у 1 класі), де батьки мали змогу за допомогою яскравої кульки познайомитися та побажати один одному гарного настрою та доброго дня.

У ході зборів вчитель ознайомила батьків з режимом роботи щколи, надала поради щодо адаптації дітей у 1 класі.  Також  детально зупинилася на ключових моментах реформи й основних аспектах  Нової української школи, розповіла про принципи організації навчання в НУШ: проведення ранкових зустрічей, органіацію інтегрованого навчання, облаштування освітнього середовища в класі тощо.

Батьки написали заяви та надали всі необхідні документи для зарахування їх дітей до 1 класу Маслівської школи.

На завершення зборів Світлана Миколаївна організувала підсумкову рефлексію щодо готовності батьків співпрацювати зі школою  у формі «Квітки настрою», всі батьки готові до активної співпраці, адже співпраця батьків і вчителів – спільна турбота про дітей.

Батьківські збори пройшли цікаво та змістовно. Батьки висловили подяку вчителю за отриману інформацію, поради, відповіді на запитання.

Ми радо привітаємо всіх першокласників в стінах Маслівської школи та  приймемо до нашої шкільної сім’ї.

Адміністрація школи