Збори для батьків майбутніх першокласників у 6-й школі

Сумніви, цікавість, побоювання змін  сьогодні відчувають батьки майбутніх першокласників, тому 21 березня в ЗОШ№6  відбулися батьківські збори. Директор Людмила Миколаївна Гайсенюк ознайомила присутніх з досягненнями учнів  школи  та  перспективами навчального закладу, представила батькам  учителів майбутніх перших класів: Неділько Л. В. та Андрієвську Н. А.

Практичний психолог Єрьоменко І. А. надала поради щодо  соціально-психологічної готовності дітей до школи. Від неї батьки отримали важливі настанови щодо підготовки дітей до навчання. Виступ заступника директора з навчально-виховної роботи у початковій школі  Лариси Немчинової також стосувався всіх аспектів готовності дитини до навчання.

Лариса Михайлівна ознайомила батьків з нормативно-правовою базою щодо організації навчання та проведення прийому дітей до 1-го класу. Розповіла  про переваги та прогресивні зміни, які пропонує освітня реформа. Адже майбутні першокласники тепер будуть навчатися по-новому: опановувати знання та навички через діяльність, а під час ранкового кола вчитимуться висловлювати свої думки і слухати інших. Батьківські збори стали тим першим місточком для реалізації наступності між дошкільною та початковою  освітою, цінним важелем педагогічної взаємодії з батьками майбутніх першокласників.
Попереду ще копітка робота школи і батьків: потрібно організувати  якісний прийом першокласників, а мамам і татам  усвідомити себе в новій ролі – ролі батьків – першокласників.