Збори трудового колективу Північно-Кримського каналу

14 квітня в управлінні Північно-Кримського каналу відбулися збори трудового колективу по підведенню підсумків роботи за 2015 рік та прийняттю колективного договору на 2016-2017 роки. Про це повідомляє прес-служба ПКК.
.
На зборах були присутні міський голова Таврійська Різак М. І., заступник міського голови Нової Каховки Акуленко В. С., голова Каховської райдержадміністраці Салтиков В. М., директор Одеського інституту «Укрпівдендніпроводгосп» Чижик О. А., голова міської профспілки робітників АПК Мариненко Т. М., представники Управління Головного Каховського магістрального каналу на чолі з заступником начальника Шестопаловим С. В., делегація Киліївського управління водного господарства разом з начальником Іваненко О. П.
Присутні вислухали доповідь начальника управління Романенка О.О. про підсумки виробничої діяльності управління та звіт голови профкому Голубенко О.І. за 2015 рік. В дебатах по доповідям виступили працівники управління заступник начальника Білоконь В.Ф., Єпіфанов О.Ю, Біган І.П., Жайворон В.Д., Тарапун Н.М. З побажаннями подальших успіхів та плідної праці виступили гості управління.
.
Колективний договір на 2016-2017 роки, після внесення і обговорення додаткових пропозицій до нього, був прийнятий зборами одностайно.