Здоровий спосіб життя потрібно формувати змалку

Здоров’я українських громадян залежить як від сприятливої державної політики в країні, так і від усвідомлення важливості зберігати власне здоров’я кожним громадянином не зважаючи на вік чи соціальний статус.

Під час функціонування літніх пришкільних таборів для дітей, протягом червня 2018 року, фахівцем із соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради (далі-Центр), було проведено ряд лекцій на тему: «Правильне харчування – запорука здоров’я і довголіття».

Метою інформаційних заходів є пропагування здорового способу життя, підвищення обізнаності підростаючого покоління, щодо питань збереження здоров’я змалечку.

Під час бесід дітлахи дізналися про негативні наслідки від вживання фаст-фудів, газованих напоїв. Дітям роз’яснено про необхідність ведення здорового способу життя, дотримання правил особистої гігієни та підтримання режиму дня. Дані заходи проходили у ігровій формі та з елементами відео,  що дуже сподобалося дітям та надало змогу швидше засвоїти матеріал. Загалом проведено 13 лекцій та охоплено 416 відвідувачів табору.

Організація та проведення подібних заходів  фахівцями Центру носить системний характер і не лише під час функціонування літніх таборів а й під час учбового процесу в навчальних та учбових закладах міста.Адже у суспільстві виникає потреба не тільки зберігати здоров’я кожної людини, але й формувати його в процесі всього періоду життя.