Здрастуй, вчитель, здрастуй, школо, ти – мого дитинства цвіт!

Традиційний вечір зустрічі з випускниками відбувся 03 лютого 2017 року в гімназії Новокаховської міської ради.

Спочатку гостей зібрала концертна програма в актовому залі, де нинішні учні демонстрували свої таланти з вокалу, виразного читання  та хореографії. До гостей з привітальним словом звернулася директор гімназії О. Литвинова, яка зазначила, що скільки б не минуло років, все одно учні залишаться в пам’яті вчителів дітьми, про яких слід турбуватися. Що саме випускники – це слава й гордість навчального закладу, що їхні досягнення в житті – це досягнення школи.Найбільше випускників з’явилося з  випуску 1997 року – 20 років, класний керівник Богданець Л.М, за ними йшов випуск 2007 року – 10 років, класний керівник Журавська Є.О., потім за чисельністю був  випуск 2002 року – 15 років, класні керівники Івченко В. Г., Гіренко І. М.,  Матросова Л. І.

Спогади шкільного життя, музика з дитинства, троянди для вчителів – все це створювало святкову атмосферу, ностальгічний настрій, викликало розчулення зі сльозами на очах.

Після концерту випускники розійшлися по класах на умовну «годину спілкування», де в колі друзів поділилися своїми життєвими досягненнями, розглянули шкільні фото минулих років, які збереглися в гімназії про кожен випуск.

Дякуємо вам за зустріч, любі наші випускники, й завжди чекаємо вас на рідному шкільному порозі!


 

                                       М. Самохіна, заступник директора з виховної роботи