Згадайте нас…

0111

Традиційно, в четверту суботу листопада, в Україні відзначають річницю Голодомору 1932-33 років. Вшановуючи пам’ять загиблих, з метою формування патріотичного світогляду школярів, у ЗОШ №4 проведено цикл заходів з цієї нагоди.

Пам’ять людей про голодомор тривалий час каралась смертю. Важко було мовчати, але мовчали. Людську пам’ять було взято під конвой. На роки, на десятиліття… Страшне приневолене мовчання… Довго чекали, але дочекались коли ожила, проснулась людська пам’ять, розверзлись її глибини і заговорили вуста тисяч, мільйонів свідків трагедії, віддаленої від нас десятиліттями.

З нагоди відзначення пам’ятної для українського народу дати, в закладі було проведено виставку стіннівок та тематичні виховні години, оформлено виставку тематичної літератури у шкільній бібліотеці «Забуттю не підлягає». 25 листопада відбулись години спілкування вшанування пам’яті безневинно померлих українців у 1932-1933 роках «Запалюємо пам’яті свічу». Учні школи переглянули відео-спогади очевидців голодоморів, архівні матеріали того часу, які тривалий період не оприлюднювались та підготували виступи з даної тематики. Звертаючись до учнів школи, директор Барсук Володимир Григорович закликав всіх зберегти пам’ять про трагічні сторінки історії нашої держави для майбутніх поколінь та запалити свічку пам’яті 26 листопада 2016 року о 16.00.

За матеріалами заст. директора з виховної роботи О.А.Тищенко