«Жили-були дівчинка і хлопчик, і вони хотіли разом зробити світ кращим». Роботи учасників конкурсу

скачанные файлы«НК онлайн» продовжує публікувати роботи учасників міського конкурсу серед учнів “Жили-були хлопчик і дівчинка, і вони хотіли разом зробити світ кращим”.

До вашої уваги робота Мохаммад Акбар Аріани Шах Джахан, учениці ЗОШ № 1 (13 років)

 

Ген рівності. Які зміни в мені стануть змінами в Україні?

Держава не твориться в будучині,

Держава твориться нині.

О. Ольжич

У чому полягають взаємини Вітчизни й пересічного її громадянина? У тому, що країна потребує відданості й патріотизму від нас, для захисту своїх досягнень.

Держава не може існувати без нас, як і ми без неї. Нам доводиться жити на одному з найважчих етапів розвитку нашої України – етап становлення. І від нас залежить її щасливе майбутнє, нам належить стати господарями на своїй землі, бо тільки «в своїй хаті своя правда і сила, і воля». Не треба бити себе в груди і запевняти весь світ у своїй любові до Батьківщини. Просто вчись, опановуй професію, працюй на благо своєї країни, прославляй її, і тоді ніхто не посміє сказати, що ми нащадки «безмовних» рабів. Геть байдужість. Не питай, що дасть тобі держава, задумайся над тим чим ти можеш їй прислужитися. Починай із себе. Бо не змінишся ти – не зміниться і країна.

рисунокМені не байдужа доля України, і тому я вирішила провести дослідження: які зміни відбудуться в Україні, якщо змінишся ти. Згідно опитування, проведеному серед людей віком від 13 до 60 років, 42% опитуваних вважають, що найважливіше – любов. Любов один до одного, любов до всього живого, любов до Батьківщини. Люби інших, і тебе любитимуть.

По 15% вважають, що чесність і повага до інших змінять державу. Вас не образять лайкою у магазині, не вимагатимуть хабаря за медичне обслуговування чи якусь послугу.

10% опитуваних вважають, що працьовитість є запорукою кардинальних змін у державі, і тоді в нашій країні будуть якісні послуги та продукти.

По 8% вважають, що освіта і довіра повинні займати провідне місце у житті українців, бо вони допоможуть їм змінитися, переглянути свій спосіб життя. Тоді весь світ стане кращим.

2% на перше місце ставлять збереження екології. Ми – частинка природи. І від нас залежить, чи будуть наші нащадки користуватися благами чи житимуть у бункерах.

Ніхто не розуміє краще один одного, ніж мати і дитина. Тож ми, діти України – її надія і майбутнє будемо будувати економічно розвинену державу. І починати треба не завтра, а сьогодні, бо «відклад не йде в лад». Тож давайте всі разом зробімо Україну процвітаючою. ЇЇ майбутнє залежить від нас!