Жінки – королеви весни!

   Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом    оживає природа, повертаються із далеких країв птахи, зодягаючись у зелень, квітнуть дерева. І не дивно, що саме на початку цієї прекрасної пори, коли все пробуджується, оживає, набирає сили до нас приходить свято жінки, краси, весни.

Саме тепер ми вітаємо жінок, адже вони втілюють у собі самі чудові весняні якості: сонячну посмішку, непередбачувану весняну грозу, ніжність і свіжість першого листя.

Зі святковим концертом перед педагогічним колективом Дніпрянської ЗОШ  та її працівниками виступили учні школи. Скільки приємних та зворушливих слів линуло із їхніх вуст. Тут усе гармонійно поєдналося: пісні, танці, вірші, інсценівки. В усіх у цей день був дійсно гарний настрій. Учні подарували усім присутнім хвилини радості, тепла та любові.IMG_5194IMG_4421Шість років тому, обираючи проект розвитку школи, педагогічний колектив  разом із батьками та громадськістю селища вирішили, що це буде саме «Громадсько-активна школа».  Ми намагаємося тісно усі разом  співпрацювати. Адже тільки у співпраці ми зможемо досягнути бажаних результатів.  Із своєю  святковою програмою учні школи виступили також і перед мешканцями  селища Дніпряни.

IMG_4411

IMG_4404IMG_4425 Раїса Фединяк, заступник директора з виховної роботи