Житель Таврійська пішов на грабіж заради доньки?

УМВС

Минулої п’ятниці до чергової частини Новокаховського МВ УМВС надійшла заява від гр. К. про те, що напередодні, а саме 3 серпня, приблизно о 09.00 годині ранку по вул. Горького біля магазину “Росинка” невідома особа чоловічої статті відкрито без застосування фізичної сили, шляхом ривку заволоділа жіночою сумочкою заявниці, в якій знаходився гаманець з грошовими коштами та мобільний телефон марки Samsung, повідомляють у прес-службі Новокаховського МВ УМВС.

Після нетривалої погоні заявниці за нападником, останній скинув вказану сумку разом із гаманцем, але мобільний телефон зник. Поки заявниця піднімала свою сумочку нападник зник у невідомому напрямку.

Злочин розкрили по гарячим слідам, встановивши оперативну інформацію. Нападник гр.. П, 1985 р.н. житель м. Таврійська, раніше судимий за угони та розбої. Свій вчинок пояснив тим, що на вихованні має 4-річну доньку, мати якої знаходиться на заробітках. І йому не має чим прогодувати дитину, так як він ні де не працює. Мобільний телефон  він продав на продовольчому ринку за 350 гривень.

Злочин розкрили оперуповноваженні сектору карного розшуку сташий лейтенант Волович І., Крюковський О. та Проценко М.