«Житло» для зимівлі військових є!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAКерівництво області встановлює вагончики та КУНГи  для зимівлі військових.

До кінця тижня вони з’являться на всіх блокпостах Херсонщини. – Підкреслив радник голови облдержадміністрації з питань територіальної оборони Володимир Білий. – На останньому засіданні ради оборони голова ХОДА Андрій Путілов поставив чітке завдання по терміновому забезпеченню військових, які стоять на обороні нашої області. Є місця, в яких просто неможливо облаштувати бліндажі чи землянки для зимівлі, а встановити вагончики – найоптимальніший варіант. Ми написали листи до багатьох організацій з проханням надати допомогу. Відреагували, на жаль, не всі. Серед тих, хто протягнув руку допомоги – київська фірма Київбудінвест (голова правління – А. Чижов, заступник – В. Орявський), облавтодор (А. Галамага, М. Бетер), новокаховська фірма «Олеся» (В. Сєров), фірма «ДЕМОС» (Таврійськ). Ще одна каховська організація надасть найближчим часом два 40-футові контейнери. Окрема подяка директору «Херсоноблагробуду» Анатолію Подофі за надання автокрану. Усі ці вагончики, контейнери і КУНГи майже стовідсотково забезпечать потреби наших військових на Херсонщині. Що ж до решти – «буржуйки», дрова, зимовий одяг –солдати вже мають.

Свою вдячність висловив Костянтин Іванович Наддол, заступник командира угрупування «Полісся» з матеріально-технічного забезпечення. «На сьогоднішній день для нас ця допомога є вкрай актуальною, – додав він. – Збройні сили знаходяться не лише в місцях постійної дислокації, а й безпосередньо на місцях виконання завдань. Утримувати особовий склад в зимовий період в наметових містечках – “не так то просто”. У цих вагончиках можна сховатися від вітру, холоду, дощу, снігу. Тим більше, що в них є можливість підключення до електромережі, а також обладнане місце для встановлення «буржуйки».OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Після встановлення на одному з блокпостів «НКOnline» завітала «на чай» до солдатського намету. Військові візиту зраділи: провели міні-екскурсію й показали, як їм живеться, пропонували пригостити обідом.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA Журналіст: Наталія Левченко
Редактор: Андрій Бестужев