Життя – лиш мить. Зумій його прожить!

Таку назву мав молодіжний захід в рамках  «16 днів проти насильства», який відбувся у Новій Каховці вчора, 14 листопада.

Довідково. Міжнародна спільнота підтримує акцію “16 днів проти насильства” Щорічно.  Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують свої зусилля заради єдиної мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства. Україна приєдналася до акції  2001 року. І вже через рік заходи та ініціативи акції пройшли  у 20 регіонах України, об’єднали 75 всеукраїнських громадських організацій та широке коло представників державних структур.

Увазі студентської молоді, яка зібралась у Палаці культури, була представлена  психологічна вистава «Закриті двері». На сцені її продемонстрували вперше.

Ідею та постановку студентки Ганни Раєцької втілили у життя вихованці Зразкового ансамблю танцю «Ручеёк» (керівник Марина Ющенко). До речі, сама Ганна раніше була учасницею цього колективу. Майстерно зрежисовані  танцювальні композиції дали змогу глядачам над дуже важливими та актуальними проблемами: непорозуміння, комп’ютерна залежність, віртуальна реальність і самотність, самогубство…

Не обійшлось і без приємних сюрпризів. Нагадаємо, 14 жовтня в Обласному Палаці молоді та спорту відбувся заключний етап ювілейного XV Всеукраїнського конкурсу-фестивалю військово-патріотичної творчості «Оберіг». Участь у ньому взяли молоді, талановиті учні й студенти Нової Каховки. Новокаховчани – Подаков Володимир, Муковська Маргарита,  Христян Анастасія, Бражуненко Артем, Данилевська Поліна, студія сучасного танцю «Денс авеню» НКПК –  стали переможцями в номінаціях «Художнє читання», «Хореографічна композиція» та «Популярна естрадна пісня».

Привітали з перемогою та нагородили наших талановитих земляків на сцені ПК секретар міської ради Олександр Лук’яненко, депутат, директор Дніпрянської школи Лілія Микитенко та начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Наталія Таран.

Олександр Володимирович побажав переможцям подальших здобутків, а всім присутнім юнакам і дівчатам нагадав: подарунків та заохочень вистачить усім – тільки перемагайте, прославляючи наше місто. Також секретар міськради  закликав присутніх особливо замислитись над проблемами, порушеними у переглянутій психологічній виставі і зичив молоді  завжди мати ціль у житті й докладати зусиль для її реалізації.

Особливі вітання та подарунки від міського голови і відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту чекали на Анастасію Христян, яка з твором Олександра Довженка «Мати» (керівник Ольга Ганжа) виборола у всеукраїнському конкурсі найвищу нагороду – Гран-прі.

В знак  вдячності учасникам  заходу – ансамблю   танцю «Ручеёк», учням школи №7 – були вручені солодкі подарунки, а  постановнику вистави Ганні Раєцькій – квіти та слова щирої вдячності від юних танцюристів та їхньої наставниці Марини Ющенко.

“Бажаємо щоб в двері вашого дому сьогодні постукав Ангел, посміхнувся і сказав: “Я до вас на завжди, я приніс Вам – Здоров’я,  Щастя, Вдачу та Любов”, – завершили на позитивній ноті захід ведуі. До вашої увги  невеликий фотозвіт від кореспондента “НК online”.