«Життя такий великий козир! І в кожного в руках!» (А.Бахута)

Під  такою назвою пройшла зустріч з ветеранами міста у літературно-меморіальному музеї А.П.Бахути, присвячена Дню ветерана та Міжнародному дню  людини похилого віку.

Людська осінь, як і природа, буває різною. В одних вона палахкотить розмаїттям барв, у інших – тихим бабиним літом, у третіх – суцільним присмерком, а то й нудьгою.  Тому в  цей день хочеться нагадати всім  про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства.

Словами  привітання від міського голови Володимира Коваленка до Дня ветерана розпочала урочистий захід директор музею Тетяна Лупашко.

P1070559

Музейний доглядач Наталія Полякова читала вірші Анатолія Бахути, присвячені  мудрим, добрим, досвідченим людям старшого покоління.

P1070578

Привітати почесних гостей прийшли квартальний сел.Робітниче Олександр Обелець з товаришем – Олегом Мишутиним. Приватні  підприємці принесли до  святкового столу  частування – торти та фрукти.

P1070594

Присутні на святі дуже активні і молоді душею ветерани співали пісні про батьківщину, батьківський дім, про дідусів та бабусь, і кохання.

4

На завершення бібліотекар  Світлана Новосьолова висловила  теплі слова вдячності за справжнє задоволення і насолоду від зустрічі з чарівними, неповторними, прекрасними друзями осінньої пори життя.

P1070583