Живіть активно! У Новій Каховці відбулось загальноміське тренування (Фото)

10 вересня ранок  у Новій Каховці видався напрочуд плідним та  бадьорим. Вже о 08:00  ранку на площі біля кінотеатру «Юність» відбулась загальноміська ранкова зарядка, присвячена відзначенню Олімпійського тижня та Дня фізичної культури та спорту України, на яку заздалегідь запрошували  всіх бажаючих  містян.

Провести ранок активно прийшли жителі різного віку –  від маленьких діточок до  людей поважного віку, що не може не тішити. Усі хто не полінувався, отримали гарний заряд позитивних емоцій на цілий день. Присутніх чекало повноцінне тренування від Олени Білик, тренера фітнес-студії «Атмосфера». Перед початком розминки вона  сказала щирі слова вдячності, всім хто долучився до заходу, а  також привітала новокаховчан  з  Днем фізичної культури та спорту.

З нагоди свята до присутніх звернувся головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Артем Дзюба, побажавши наснаги та успішного тренування.

Проведення заходу  стало можливим завдяки підтримці міського голови Володимира Коваленка, громадської організації «Спортивний клуб К-2» (керівник Дмитро Сидорчук), відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (начальник Наталія Таран).

Схожий захід сьогодні відбудеться і у Таврійську, о 17:00.  Подібний подарунок небайдужим до спорту людям організатори планують зробити також  у День міста, який Нова Каховка відзначатиме 23 вересня.  Тож, хто не встиг  відвідати зарядку сьогодні, не втратьте нагоди! Про час і місце буде повідомлено додатково.

Крім того, відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту запрошує усіх на стадіон «Енергія» 12 вересня о 9:00,  де відбудуться спортивні змагання з різних видів спорту серед учнів загальноосвітніх шкіл, присвячені відзначенню Олімпійського тижня та Дня фізичної культури та спорту України.

А зараз до вашої уваги  фоторепортаж  з ранкового тренування.