Жодних покарань та приниження дитини

20 грудня 2017 року у ясла-садку № 4 «Журавлик» комбінованого типу Новокаховської міської ради (завідувач Тетяна Дудник) пройшла перша тематична зустріч батьків та педагогів закладу у консультативному пункті «Школа турботливих батьків». Тема зустрічі «Батьківська школа шляхетності».

Вихователь-методист я/с № 4 Бариш О.Г., провела співбесіду з батьками на тему «Наскільки добре ви знаєте свою дитину?», визначила основні батьківські правила «Як поліпшити взаємини з дітьми? Чи можна дратуватися, не сваритися? Як підвищити у власної дитини самоповагу?», здійснила показ мультимедійної презентації «Про що мріють ваші діти?».

Батьки вихованців також мали можливість разом з практичним психологом я/с Римаренко М.Є. та вихователем старшої групи № 4 Бариш А.С. прийняти участь у ділових іграх «Невдалі репліки, яких треба уникати», «Корисні слова підтримки та заохочення», «Якісна похвала», «Ярлики», «Сходинки дитини у майбутнє», обговорити з точки зору психології дитячі малюнки на тему «Моя родина».

Зустріч пройшла у теплій, невимушеній, сімейній обстановці. Батьки вихованців приймали активну участь в обговоренні питань, ділились власним досвідом сімейного виховання за, що адміністрація та педагоги закладу їм дуже вдячні.

Вихователь-методист О. Бариш