“Журналісти відіграють важливу роль у формуванні позитивного іміджу Херсонщини” – Гордєєв

Очільник Херсонської ОДА привітав журналістів з професійним святом. Відповідний текст розміщений на сторінці Андрія Гордєєва у соціальній мережі Facebook.

www.facebook.com/andriy.gordeev

“6 червня ми відзначаємо в Україні День журналіста. Саме в цей день у 1992 році в Брюсселі більшістю голосів наша держава була прийнята до лав Міжнародної федерації журналістів. На сьогоднішній день це найбільша в світі організація професійних працівників засобів масової інформації.

Працівники медіа – простору виконують шляхетну роботу щодо захисту свободи слова. Саме журналісти відіграють важливу роль у формуванні позитивного іміджу Херсонщини. Своєю небайдужістю, жагою до справедливості, безкомпромісністю засоби масової інформації піднімають важливі проблеми людей та суспільства, і тим самим змінюєте на краще нашу з вами державу.

Сьогодні в Україні робляться вже завершальні кроки в створенні, повністю незалежної, від впливу органів державної влади, журналістики – роздержавлення комунальних засобів масової інформації. Це крок має стати запорукою того, що професійного журналіста ніхто і нічим не буде обмежувати. Так живе весь демократичний світ – так прагнемо жити і ми.

Від вашого слова – друкованого чи мовленого з теле-, радіоефіру – залежить дуже багато. Тож нехай воно служить добру, утвердженню демократії і справедливості, миру та злагоді в суспільстві. Дякую вам за щиру любов до рідної Херсонщини, за самовіддачу, активну життєву позицію і бажання бути максимально корисними для процвітання області!

Щиро бажаю вам нових звершень, невичерпної творчої наснаги, професійного зростання, щастя, міцного здоров’я та благополуччя!” – зазначив Андрій Гордєєв.