Журналісти з всеукраїнських видань відкрили Херсонщину-туристичну

Як ми вже писали, 27 травня до Нової Каховки прибули учасники ХІІ всеукраїнського фестивалю туристичної журналістики. На другий день подорож учасників фестивалю туристичної журналістики України продовжилась у курортне селище Хорли, яке розташовано на півострові Гіркий Кут.

Про це, зокрема, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

khoda.gov.ua

Тут недоторкана природа і повітря містить найбільше йоду, ніж будь-де: степи і море поєднались у гарні пейзажі, а птахи, яких так багато на півострові розгойдуються на морських хвилях.

Також можна спробувати джерельної води зі сріблом та помилуватись скульптурою на фонтані, біля пам’ятника Софії Фальц-фейн, яка виконана грецькими майстрами.

Такий відпочинок підійде для сімей з дітьми, тому що море тепле та мілке, а для тих, хто любить тільки милуватись морем, а не купатись є бази відпочинку з басейнами.

khoda.gov.ua

В останній день журналісти підкорювали Олешківську пустелю та спробували екстремальний вид відпочинку – прогулянки на квадроциклах.

khoda.gov.ua

Національний природний парк «Олешківські піски» – піщаний масив в Україні, один з найбільших у Європі. Тому вийшло поєднати і екстремальну прогулянку і милування безкрайніми пісками.

Зараз співробітники парку проводять для усіх бажаючих екскурсії аби розповісти про історію та природні цікавинки парку.

Після емоційного туру у пустелі – одразу ж до лісу.

khoda.gov.ua

Під Олешками розташований кінний клуб, який є одночасно базою відпочинку, де можна у тіні дерев відзначити свято і, клубом для любителів коней. Місце створене з любов’ю та не залишить байдужих своєю охайністю і красою.

На території розташовано озеро з лебедями та міні-зоопарк для дітей. Усього у клубі знаходиться 36 коней та поні.

khoda.gov.ua

Саме у цьому місці і завершився цьогорічний фестиваль туристичної журналістики. І тепер, Херсонщина очікує на туристів  з усіх областей України та готова показати свій туристичний потенціал, тому що нашій області є чим вразити гостей.

Нагадаємо, 27-29 травня на Херсонщині п’ятий раз поспіль відбувся XII Фестиваль туристичної журналістики України.