Жителів Херсонщини просять утриматися від поїздок до сусідніх областей

На Херсонщині утримується чи не найменша захворюваність на COVID-19 в Україні. Показник у сім разів нижчий за середній у державі.

Про це під час традиційного «ковідного» брифінгу заявив головний державний санітарний лікар Херсонської області Юрій Ромаскевич. Натомість не така втішна ситуація в сусідів: на Миколаївщині рівень зараження у 6 разів вищий, а в Запорізькій області вищий у 5 разів, ніж на Херсонщині. Тож головний  обласний санлікар просить жителів  регіону утриматися від поїздок до цих областей. Само собою зрозуміло, що вкрай ризиковано відвідувати регіони з червоним рівнем небезпеки – Закарпаття, Буковину та Прикарпаття. Як відомо, тамтешні лікарні вже заповнені хворими на коронавірус практично на 100%.

Наразі в області триває вакцинація від COVID-19. Йдеться про препарат Oxford/AstraZeneca (CoviShield).

-Так, деякі люди відмовляються від щеплення. Але вакцинація є добровільною і статистики щодо відмов ми навіть не ведемо. Хотів би наголосити – щеплення потрібно робити. Ви, напевне, бачите, що в багатьох країнах йде друга хвиля, а деяких третя. Наше завдання – убезпечити себе та своїх близьких, — розповів головний державний санітарний лікар Херсонської області Юрій Ромаскевич.

Новий день