Житло для внутрішньо-переміщених осіб

Херсонська обласна рада, Херсонська облдержадміністрація та Херсонське регіональне управління Держмолодьжитла інформують внутрішньо-переміщених осіб про наступне.

У разі, якщо ви та ваша родина потребують на законних підставах поліпшення житлових умов, пропонуємо вам взяти участь у Проекті пільгового державного кредитування на придбання житла згідно умов, зазначених в Постанові КМУ від 27.11.2019 р. №980.

На реалізацію цього Проекту Німецьким Банком розвитку KFW в рамках Німецького фінансового співробітництва з Україною у 2021 році буде надано грант в сумі 25,5 млн.євро.

Нині завершується опрацювання механізму реалізації забезпечення житлом ВПО та критеріїв розподілу цих коштів між регіонами України, основним з яких буде кількість зареєстрованих у регіональному управлінні Держмолодьжитла заяв від бажаючих взяти участь у проекті.

Оскільки, станом на 1.04.2021р., в Херсонському регіональному управлінні Держмолодьжитла зареєстровано 54 заяви від ВПО, цього вкрай недостатньо щоб розраховувати на отримання коштів на цей проект. Для цього принаймні необхідно збільшити кількість зареєстрованих учасників в 3-4 рази.

З огляду на зазначене, звертаємось до всіх громадян, які мають бажання за підтримки Держави та Уряду Німеччини вирішити свої житлові проблеми ознайомитись з умовами участі в цьому проекті та зареєструватись на офіційному Сайті Держмолодьжитла (http://www.khn.molod-kredit.gov.ua/).

Нагадуємо, що Херсонщина перебуває в теперішній час в обмеженнях через COVID, тому можливості особистого спілкування обмежені.

Додаткову інформацію можна отримати в Херсонському регіональному управлінні Держмолодьжитла за тел. 43-04-45 (контактна особа – Шорнік Ольга Борисівна).