Житлові субсидії на новий період: кому необхідно звернутися за призначенням

19 травня уряд прийняв рішення щодо уточнення змін в умовах призначення житлових субсидій. Відповідно до прийнятої постанови №505, для значної кількості домогосподарств, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, субсидія з 1 травня 2021 року буде призначена автоматично – без особистого звернення громадян.

Нові заяви та декларації необхідно подати домогосподарствам:

– які отримували житлову субсидію у грошовій безготівковій формі;

– попередня субсидія була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень; внутрішньо переміщені особи);

– субсидія була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації.

Домогосподарствам, у яких відсутні критерії, за яких житлова субсидія не призначається, передбачено автоматичне (без звернення) перепризначення субсидії.

Усі призначені житлові субсидії з травня 2021 року будуть виплачуватися виключно в готівковій формі.

Звернутися за оформленням субсидії можна:

– через уповноважених осіб старостинських округів;

– безпосередньо в УПСЗН;

– заповнені бланки можна надіслати поштою до УПСЗН;

– через електронний сервіс Мінсоцполітики: https://subsidii.mlsp.gov.ua.

Бланки заяви та декларації, а також інструкція щодо їх заповнення розміщені за посиланням: https://www.msp.gov.ua/news/16214.html.

У разі виникнення питань щодо призначення житлових субсидій звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення (вул.Історична, 18, м.Нова Каховка),тел. (05549)5-48-55, 095-674-64-47.

Управління праці та соціального захисту населення