Зі студентами – про головне

Минулого тижня представники новокаховської  громадської організації ветеранів ВДВ «Ніхто крім нас» (керівник В. Арнаут)  зустрілися зі студентською молоддю міста.

Як повідомив учасник ГО, радник міського голови Руслан Агаєв, зустрічі відбулися у Новокаховському коледжі ТДАТУ та політехнічному коледжі.

– Наші бесіди головним чином торкалися патріотизму, шанобливого ставлення та поваги до Батьківщини,  вивчення її історії і традицій. Не оминули таких актуальних понять для сучасного суспільства як терпимість і толерантність, – розповів Руслан Агаєв. – У політехнічному коледжі  ми потрапили на урочистості з нагоди Дня Гідності і  Свободи. Після невеличкого концерту, у дружній і невимушеній атмосфері ми спілкувалися з юнаками і дівчатами саме на ті теми, які їх цікавлять у вище зазначеному контексті.  Згадали про тих людей, які віддали життя заради щасливого майбутнього нашої країни. Крім мене та Володимира Арнаута з присутніми поспілкувався учасники АТО Дем’ян Гетьман і Дмитро Діновський.  Особливо всіх зворушила розповідь Дмитра Діновського, який не з чуток  знає  про події  на Майдані, адже за його плечима Революція Гідності. Військовий разом з побратимами звільнював Авдіївку,  брав безпосередню участь в обороні аеропорту. Нині він несе службу в лавах Української Добровільної Армії. Хлопці ділилися спогадами, відповідали на усі питання, які задавала молодь. Студенти проявляли неабияку цікавість, тож діалог видався живим.

За словами  активістів «Ніхто крім нас», подібна зустріч з молоддю буде далеко не останньою.4 715 6